Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • عصر دنا نوشت /

  شکست نشست اصولگرایان کهگیلویه این بار در "بهبهان" !

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : وي كه خواست نامش فاش نشود با بيان اينكه کریمیان دراعتراض به بی نتیجه بودن جلسات گذشته این گروه و اینکه این جلسات نتیجه ای در بر نخواهد داشت حاضر به شرکت در این جلسه نشده بود ، افزود: در این جلسه همانند سایر جلسات بی نتیجه پیشین بر روی وحدت اصولگرایان تاکید شد ولی نتیجه ای این گونه تاکیدها نداشت!


  به گزارش عصر بهبهان ، سومین جلسه هماهنگي كانديدا هاي اصولگرايان حوزه انتخابيه "كهگيلويه،بهمئي،چرام و لنده" با شكست مواجه شد.

  يك منبع موثق درگفت و شنود اختصاصي با "عصردنا"گفت : اين جلسه با حضور آقايان " محمد موحد ،سيد مصطفي تقوي،علي مژدهي و حسين فياض بخش و برخی نزدیکان آقای موحد " چهارشنبه 22 بهمن ماه سالجاري در بهبهان برگزار شد كه با تنشها و اختلافات زياد پايان يافت.

  وي كه خواست نامش فاش نشود با بيان اينكه کریمیان دراعتراض به بی نتیجه بودن جلسات گذشته این گروه و اینکه این جلسات نتیجه ای در بر نخواهد داشت حاضر به شرکت در این جلسه نشده بود ، افزود: در این جلسه همانند سایر جلسات بی نتیجه پیشین بر روی وحدت اصولگرایان تاکید شد ولی نتیجه ای این گونه تاکیدها نداشت! .

  اين منبع موثق ادامه داد : موحد در این جلسه خطاب به این افراد گفت شماها بهتر از من می دانید که هیچکدام از شماها توفیقی در این انتخابات نخواهید داشت بخصوص اینکه تصور کنید مردم به اسم یا شهرت اشخاص و شناخته بودن شماها رای خواهند داد و اگر فردی چنین تصوری داشته باشد کاملا در اشتباه است .

  این منبع خبری "عصردنا " که در جلسه حضور داشت با بیان اینکه موحد همچنین خطاب به یکی از کاندیداهای اصولگرایان که دارای مسولیت کشوری است گفت : شما که قبل از به نتیجه رسیدن این جلسات کاندیداتوری خود را اعلام کرده و البته در اختیار عده خاصی هستید و در میان مردم حرفی برای گفتن نخواهید داشت .

  این منبع موثق با بیان اینکه این جلسه تا پاسی از شب ادامه داشت افزود : در این نشست همانند نشست های بی نتیجه قبلی روی هیچکدام از گزینه های حاضر بحث نشد و اعضا به این نتیجه ر سیدند که اجماع میان آنها نقریبا غیرممکن است .

  تاریخ انتشار: ۱۴:۴۱:۲۹ | پنجشنبه, ۷ / اسفند / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.