Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • محسن رضایی در اهواز:

  سعودی‌ها به سمت درگیری با ایران حرکت می‌کنند/تحرکات سعودی‌ها شبیه کارهای صدام قبل از جنگ است/عربستان برای مخالفین جمهوری اسلامی در برخی استان ها پول می‌فرستد/كارنامه دولت اوباما تجاوز،ترور و ناامني است

  عصر بهبهان : محسن رضایی گفت:سعودی‌ها دارند به سمت درگیری با ایران حرکت می‌کنند بعد محمد بن سلمان سخنرانی کرده و گفته است "جنگ با ایران فاجعه است" خب تو خودت هم نمی‌فهمی که نمی‌فهمی اگر نمی‌خواهید به سمت فاجعه بروید برگردید و جبران کنید.


  به گزارش عصر بهبهان به نقل از رهیاب ، محسن رضایی در بزرگداشت شهدای قیام مردمی 15 دی ماه 57 و یادمان شهدای مدافع حرم در اهواز در جواب این سؤال که چرا دشمنان به ما جنگ و تحریم را تحمیل می‌کنند اظهار داشت: تمام بهانه‌های دشمنان غلط و دروغ است همین دیروز آقای جان کری در کنگره گفته است ما باید ایران را در قبال بی ثباتی‌هایش در منطقه مسئولیت پذیر کنیم.


  وی ادامه داد: این اظهارات جان کری مثل آن دزدی است که دستش برای مردم کوچه و بازار رو شده است و او هی داد می زند و می‌گوید "دزد را بگیرید"


   دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ایران عامل بی ثباتی است یا شما که به یمن حمله کردید؟ تانک‌های سعودی وارد بحرین شده است این بی ثباتی نیست؟ شما به تروریست‌های سوری، پول و امکانات می‌دهید شما سوریه را ناامن کردید این بی ثباتی نیست؟
   

  وی افزود: شما چه بلایی بر سر عراق در آوردید؟ ارتش ترکیه چرا وارد عراق شده است؟ مگر دولت عراق نمی‌گوید بیرون بروید اینها به بهانه بی ثباتی می‌خواهند ایران را تحریم جدید کنند.

   
  رضایی خاطرنشان ساخت: دولتمردان عربستان و جدیداً اردوغان هم تکرار کرده که ایران نباید فرقه گرایی کند ای حرف‌ها خیلی عجیب است یک عالم دینی در عربستان سخنرانی کرده  به کسی هم توهین نکرده است او را گرفته و شهید کرده‌اند بعد می گویند او با ایران در ارتباط است.

   
  وی ادامه داد: به یمن حمله کردند می گویند با ایران در ارتباط است به سوریه و عراق حمله کردند می گویند چون با ایران در ارتباط هستند چه ارتباطی بین ما و این کشورهاست؟ تنها ارتباطی که وجود دارد این است که ما از عدالت، وحدت و برادری جهان اسلام سخن می گوییم بعد ما فرقه گرایی می‌کنیم؟

    دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام  تصریح کرد: شما که شیخ نمر را شهید کردید فرقه گرا نیستید بعد ما که بهترین رفتار را با علما و برادران اهل سنت در کشور خود داریم فرقه گرا هستیم؟ فرقه گرایی یکی از تهمت‌های کشورهایی است که خودشان عامل اصلی فرقه گرایی در دنیای اسلام هستند.

   
  وی ادامه داد: یکی دیگر از بهانه‌های دشمن این است که می گویند ایران تروریست است کجا ما تروریست هستیم؟ ما در کدام کشور بمب گذاریم کرده‌ایم و مردم بی گناه را کشته‌ایم؟ ما کدام آدم را در قفس گذاشتیم و آتش زدیم؟ کسانی که این کارها را می‌کنند مورد حمایت شما هستند.

   
  رضایی تاکید کرد: امروز عربستان، اسرائیل، امریکا حامی تروریست‌ها و فرقه گرایی هستند و از کسانی که ضد حقوق بشر هستند و دموکراسی ندارند حمایت می‌کنند این وضع ما با دنیاست.

   
  وی ادامه داد: ما در کانون دفاع از ارزش‌های انسانی هستیم و کسانی که با ما مقابله می‌کنند خودشان ضد حقوق بشر هستند و ناامنی درست می‌کنند و این مربوط به الآن هم نیست در زمان انقلاب ملت ما علیه دیکتاتورها انقلاب کرد ولی امریکایی از ما حمایت کرد یا از دیکتاتورها؟

   
   دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان ساخت: در جنگ ایران و عراق، امریکا از ملت ایران حمایت کرد یا از متجاوزی که تانک‌هایش تا اهواز آمده بود امروز شما از دیکتاتورهای سعودی که یک انتخابات هم برگزار نکرده‌اند حمایت می‌کنید یا از ایرانی که در آن دموکراسی هست.


  وی ادامه داد: اگر برادران ما در سوریه شهید می‌شوند برای دفاع از ارزش‌های انسانی و اسلامی، عدالت، حقوق بشر و ثبات در منطقه است آنها دروغ می گویند که عراق، سوریه، یمن و بحرین عامل ایران هستند بله ما این ملت‌ها حمایت می‌کنیم ولی شما عامل ناامنی هستند چه کسی از مرزها عبور کرده و وارد یمن عراق سوریه شده است.


  رضایی تصریح کرد: تجاوز، ناامنی، ترور و ضد حقوق بشر تمام اینها در کارنامه آقای اوباما و دولت امریکا و غرب است تمام این هفتاد سال را بررسی کنید می‌بینید عامل بی ثباتی در منطقه زیر سر اسرائیل و غرب است و متأسفانه برخی از کشورها از جمله عربستان از همان ابتدای پیدایش اسرائیل، مستقیم و غیرمستقیم با او بوده‌اند.


  وی افزود: عربستان همیشه در مقابل فلسطین و متحدان عربی بوده که می‌خواستند فلسطین را آزاد کنند مشکل اصلی جمال عبدالناصر در مصر، کشور عربستان بود مشکل اصلی جبهه مقاومت عربی کشور عربستان سعودی بوده است چون سعودی‌ها از اسرائیل حمایت می‌کردند


   دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام  گفت: عربستان تصمیم گرفته است در خلیج فارس ماجراجویی کند تمام تحرکات سعودی‌ها شبیه کارهای صدام در قبل از جنگ است صدام هم همین کارها را می‌کرد امروز عربستان برای مخالفین جمهور اسلامی در برخی استان ها پول می‌فرستد و آنها را آموزش می‌دهد


  وی افزود:سعودی‌ها دارند به سمت درگیری با ایران حرکت می‌کنند بعد محمد بن سلمان سخنرانی کرده و گفته است "جنگ با ایران فاجعه است" خب تو خودت هم نمی‌فهمی که نمی‌فهمی اگر نمی‌خواهید به سمت فاجعه بروید برگردید و جبران کنید.

   
  رضایی تاکید کرد:سعودی‌ها با این ماجراجویی‌ها، مأموریت چه کسانی را در منطقه اجرا می‌کنند چرا نمی‌گذارید ثبات در خلیج فارس باشد می گویند ما قصد درگیری با ایران را نداریم شما کی باشید که بخواهید با ایران درگیر شوید شما با حماقت و نفهمی دارید دنبال ماجراجویی می‌روید راه صدام را پیش نگیرید برگردید برجایتان بنشینید.

  تاریخ انتشار: ۲۲:۳۱:۵۸ | جمعه, ۱۸ / دی / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.