Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • شایعه مرگ بازیگر پیشکسوت در تلگرام

  عصر بهبهان : جمال اجلالی با حرکات چشم و ابرو با من صحبت می کند و به صحبت های من واکنش نشان می دهد اما به دلیل استفاده از دارو ها قادر به تکلم نیست


  در حالی که در تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی جمال اجلالی ، بازیگر پیشکسوت درگذشته اعلام می شد،  در دنیای واقعی وضعیت جسمانی ایشان رو به بهبود گزارش شده است.

  ساعتی پیش همسر جمال اجلالی گفت: از دیشب تا به امروز وضعیت جمسلانی جمال اجلالی رو به بهبودی رفته است.

  سعیده خلیلی همسر جمال اجلالی درباره وضعیت جسمانی این بازیگر گفت: شب گذشته وقتی به ملاقات همسرم رفتم حال او خوب نبود و عکس العملی از خود نشان نمی داد اما امروز حال او بهتر شده و پزشک وی می گوید اگر به همین شکل پیش برود بهبود پیدا می کند.

  وی افزود: جمال اجلالی با حرکات چشم و ابرو با من صحبت می کند و به صحبت های من واکنش نشان می دهد اما به دلیل  استفاده از دارو ها قادر به تکلم نیست.

  خلیلی عنوان کرد: به طور کلی حال او خوب است و من از این وضعیت خوشحالم زیرا در جند روز گذشته لحظات سختی بر ما گذشت پزشکان هم گفته اند اگر روند بهبودی او پیشرفت نداشته باشد پسرفت هم نداشته و همین پسرفت نداشتن خود جای امیدواری دارد.

  روشن نیست انتشار اخبار کذب که با زندگی افراد در ارتباط است چه زمانی قرار است از شبکه های اجتماعی رخت بربندد و اخلاق در این فضا اولویت یابد.


  تاریخ انتشار: ۰۲:۲۴:۵۴ | دوشنبه, ۱۲ / بهمن / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.