Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  حمله افراد ناشناس به خوابگاه دانشجویی دختران دانشگاه آزاد بهبهان

  عصر بهبهان : یکی از دانشجویان با اشاره به اتفاقات دو شب گذشته اظهار کرد: متاسفانه این مسئله، وحشت و مشکلات روحی و روانی را برای تعدادی از دانشجویان به همراه داشته است.


  به گزارش عصر بهبهان ، حوالی ساعت ۲۱ شب گذشته، افراد ناشناسی با استفاده از ترقه های دست ساز و پرتاب آن در محوطه ی خوابگاه (نرگس) دختران دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهبهان، موجی از وحشت را در بین دانشجویان به وجود آوردند.

   

  به گزارش خبرنگار "موج چهارم” از بهبهان، افراد ناشناسی که تا به امروز هویت آنان مشخص نشده است، بیش از ۱۵ ترقه ی دست ساز را به محوطه ی خوابگاهی دختران دانشجوی دانشگاه آزاد بهبهان پرتاب کردند.

   

  به گفته ی دانشجویان، با توجه به اینکه موقعیت مکانی خوابگاه در نقطه ای مناسب از شهر قرار دارد، این اتفاق نزدیک به دو سال است که متوجه ی این خوابگاه ست و در این مدت هیچ گونه پیگیری از سوی مسئولین را شاهد نبودیم.

   

  یکی از دانشجویان با گفتگو با خبرنگار "موج چهارم”، با اشاره به اتفاقات دو شب گذشته اظهار کرد: متاسفانه این مسئله، وحشت و مشکلات روحی و روانی را برای تعدادی از دانشجویان به همراه داشته است.

   

  وی در خصوص تامین امنیت خوابگاه عنوان کرد: نگهبانی که هیچ گونه وسیله ای برای دفاع ندارد، به شکل می تواند امنیت دانشجویان را تامین نماید.

   

  این دانشجو در پایان از مسئولین دانشگاه، نیروی انتظامی و سایر نهادهای مرتبط درخواست کرد که هر چه زودتر این مسئله را پیگیری نمایند.

   

  در پایان باید گفت که چرا که سلامت دانشجویان باید در اولویت کار دانشگاه ها قرار گیرد و حفظ کرامت، شان، امنیت و رفاه دانشجو در هر شرایط، چیزی نیست که بتوان از آن به راحتی گذشت، لذا از ریاست دانشگاه که خود از افراد ارزشی و انقلابی می باشد و همچنین مسئولین شهرستان بهبهان می خواهیم که نسبت به پیگیری این مساله و برخورد با مسببین آن، جدیت لازم را به خرج دهند که دیگر شاهد این اتفاقات ناگوار نباشیم.

   

  تاریخ انتشار: ۱۸:۲۶:۳۶ | دوشنبه, ۲۵ / آبان / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.