Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  راهبردهای تندروهای خوزستان برای حضور در انتخابات/از سیاسی کردن مساله قومیت تا معیار شدن هاشمی

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : با نزدیک شدن شاهد برگزاری جلسات محفلی گروه های مختلف برای رسیدن به یک جمع بندی نهایی جهت حضور در انتخابات هستیم ازقضا تندروهای اصلاح طلب و سرپنجه های حزب منحله مشارکت نیز طی هفته های گذشته علی رغم سوابق منفی جلسات انتخاباتی خود را در گوشه و کنار استان آغاز کرده اند.


  به گزارش عصر بهبهان به نقل از  رهیاب، با نزدیک شدن شاهد برگزاری جلسات محفلی گروه های مختلف برای رسیدن به یک جمع بندی نهایی جهت حضور در انتخابات هستیم ازقضا تندروهای اصلاح طلب و سرپنجه های حزب منحله مشارکت نیز طی هفته های گذشته علی رغم سوابق منفی جلسات انتخاباتی خود را در گوشه و کنار استان آغاز کرده اند.

  طبق آخرین اخبار واصله این نیروهای مطرود سیاسی که به لطف تسامح و تساهل این روزها برای خود میتینگ و نشست های مختلفی ترتیب می دهند  برنامه گسترده ای را برای انتخابات مجلس خبرگان، مجلس شورای اسلامی و در نهایت ریاست جمهوری تدارک دیده اند.

  در این برنامه ها که توسط شاخه خوزستان این احزاب منحله برگزار می شود محورهای مختلفی بررسی شده است که اهم آن ها به شرح زیر است:

  یک/استفاده از مولفه قومیت و سیاسی کردن این مساله، چنانچه در گذشته نیز تندروهای اصلاح طلب از این فضا بهره فراوانی بردند که سرانجام آن به حوادث ناگواری در تاریخ خوزستان تبدیل شد.

  دوم/ملاک صلاحیت خبرگان نظر آن ها نسبت به هاشمی رفسنجانی است آن ها باید موضع خود را در خصوص رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کنند مشارکتی ها که روزی رفسنجانی را عالیجناب سرخپوش خطاب می کردند حالا برای انتخاب نامزدها وی را ملاک قرار داده اند.

  سوم/ تطهیر چهره ننگین فتنه گران با استفاده از تمام ظرفیت های وسایل ارتباط جمعی به گونه ای که فضا برای حضور نیروهای اصلاح طلب به مدیریت ارشد کشور باز شود.

  چهارم/ تشکیل NGoها و جنبش های مردمی برای ورود به حوزه قدرت و استفاده از سیاست فشار از پایین چانه زنی از بالا!

  پنجم/حضور اصلاح طلبان در قدرت تنها راه رسیدن به وضع مطلوب ترسیم شود و وضع موجود نیازمند تغییر دانسته شود.

  ششم/ معرفی دوران اصلاحات به عنوان بهترین دوران رشد کشور و دوران احمدی نژاد بدترین دوران توسعه کشور

  هفتم/ هجمه و تخریب مجلس نهم برای هموار کردن شرایط ورود نیروهای خود به مجلس دهم

  هشتم/ایجاد شک و تردید در انتخابات است مجرمین فتنه 88 با تجربه از فتنه از حالا در بوق و کرنا دمیده اند که امیدواریم انتخابات عادلانه و آزاد برگزار شود

   

  تاریخ انتشار: ۱۰:۳۵:۵۹ | چهارشنبه, ۲۰ / اسفند / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.