Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه زنجان :

  تیم ایرانی جدا از امضای توافقنامه نیز قهرمان محسوب می شود

  عصر بهبهان : زنجان-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: اگر موافقت‎نامه‎ای نیز امضا نشود، تیم مذاکره کننده ایران، قهرمان محسوب می شود.


  امام جمعه زنجان

  به گزارش  عصر بهبهان به نقل از خبرنگار مهر،حجت الاسلام علی خاتمی در خطبه های نماز جمعه این هفته زنجان گفت: مقام معظم رهبری از تیم مذاکره کننده هسته ای دفاع کرده اند بنابراین  مردم باید با تمام توان از آن ها  حمایت کنند.

  وی، حضور ۱۰ روزه جان کری در مذاکرات را نشانه مهم بودن مذاکره با ایران عنوان کرد و  ادامه داد: مذاکرات زمانی به نتیجه می رسد که قدرت های دنیا زورگویی نکنند و حقوق ایران اسلامی را به رسمیت بشناسند.

  حجت الاسلام خاتمی وضعیت موجود در زمینه فلسطین را نتیجه سکوت و خیانت برخی مسلمان عنوان و ابراز کرد:  هرگز نباید مسئله فلسطن به حاشیه رانده شود و فراموش شود بلکه  باید  توجه به مسئله فلسطین به عنوان یک اولویت مهم برای ملت های مسلمان تلقی شود.

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه رژیم غاصب اسرائیل به دنبال تضعیف ملت فلسطین و اشغال سرزمین این کشور است  افزود: در صورت اتحاد و وحدت مسلمانان جهان، اسرائیل و غرب نخواهند توانست به جنایات خود ادامه دهندبنابراین مسئله فلسطین به خوبی از سوی مسلمانان جهان پیگیری شود.

  حجت الاسلام خاتمی با بیان اینکه تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان شجاعانه و با اقتدار دربرابر زیاده خواهی طرف های غربی خود ایستادگی کرده اند تاکید کرد: اگر موافقت‎نامه‎ای نیز امضا نشود، تیم مذاکره کننده ایران، قهرمان است.

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه  زنجان  با بیان اینکه مسلمانان در جهان غفلت کردند تا قدس توسط اشغالگران اشغال شد، افزود: این اشغال ۶۷ سال ادامه داشته و این غفلت گران تمام شد اما هنوز هم بسیاری از ملت ها و دولت های مسلمان جهان از خواب غفلت بیدار نشده اند.

  حجت الاسلام خاتمی با تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس ادامه داد: تداوم وحدت به عنوان رمز تحقق آرمان های انقلاب، پیوند با ولایت فقیه و رهبری و مقاومت در برابر ظلم از پیام های مهم حضور گرم مردم در راهپیمایی روز قدس است.

  وی، در ادامه به  ایجاد جریان تروریستی و ضد دین داعش در جهان اسلام اشاره کرد و با بیان اینکه شکل گیری داعش ریشه در اقدامات تفرقه افکنانه استکبار علیه مسلمانان دارد افزود: ایجاد جنگ‎های نیابتی و راه‎اندازی جنگ‎هایی به نام دین و شریعت از توطئه‎های دشمنان بوده و وجود جریان‎های تکفیری برای استکبار و دشمنان جهان اسلام مژده تحقق اهداف شومشان است.

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه  زنجان با بیان اینکه ایجاد تفرقه در بین مسلمانان و کشورهای اسلامی از توطئه‎های دشمنان است گفت: داعش تربیت شده دنیای استکبار و اجرا کننده سیاست های غرب است که نباید از این مسئله غفلت شود.

  حجت الاسلام خاتمی با اشاره به ۲۳ تیر سال ۷۸ یکی از روزهای تاریخی و همبستگی ملی برای دفاع از ارکان نظام و رهبری بیان داشت: بعد از رحلت امام خمینی (ره) دشمنان با برنامه‎ریزی ۱۰ ساله این برنامه را در سال ۷۸ اجرا کردند و در  روز ۲۳ تیر سال ۷۸  مردم به خیابان‎ها آمده و توطئه‎های دشمنان را در یک روز خنثی کردند.

  حجت الاسلام خاتمی  با یادآوری اینکه  ملت ایران همواره در صحنه های مختلف حمایت از نظام حضورداشته و دارند تصریح کرد: این هنر مردم است که به موقع در صحنه دفاع از نظام اسلامی حضور می یابند.

  وی بر ضرورت فراهم کردن زمینه اقتدار و انسجام ملی با حضور مردم تاکید کرد و افزود: تفرقه جایی در کشور ایران  ندارد.

   حجت الاسلام خاتمی بر لزوم توجه و رعایت فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تاکید کردو  افزود: نبود حجاب و عفاف در جامعه بنیان های جامعه را تزلزل می کند.

  حجت الاسلام خاتمی گفت: باید فرهنگ عفاف و حجاب بیش از پیش در جامعه مورد توجه قرار گیرد.

  تاریخ انتشار: ۱۴:۵۲:۰۹ | جمعه, ۱۹ / تیر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.