Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  غیبت غیر موجه برخی مسئولین بهبهان در کلاس استکبار ستیزی /دانش آموزان درس مقاومت را به مسئولین یاد دادند + سند

  عصر بهبهان : امروز مردم و دانش آموزان بهبهانی نشان دادند تا پرچم کفر و استکبار بر زمین افکنده نشود ، " شعار مرگ بر آمریکا " خاموش نخواهد شد و با این نگاه حماسه دیگری را در این شرایط حساس رقم زدند .


  به گزارش عصر بهبهان ، امروز در بهبهان باری دیگر آزمونی بصیرتی برای مردم همیشه در صحنه منعقد شد ، آزمونی که هر از گاهی برای تشخیص دلسپردگان به شیطان بزرگ آمریکا  از قافله مقاوم لشکر اسلام برگزار میشود تا شاید از سر موهبت های الهی به خود آیند و دسیسه های شیطان را با چشم بصیرت ببینند.  روز 13 آبان در بهبهان به مثابه هر سال با خروش مردم در انزجار از جنایت های آمریکای منفور رقم خورد تا دشمنان بیرونی و دلواپسان نگران قطع ارتباط با آمریکا بدانند که این ملت هیچ گاه از آرمانهای خود دست نخواهند کشید و معدود کسانی که این خیال خام رابطه را در سر می پرورانند چه بخواهند چه نخواهند ایران اسلامی ذلت را نخواهد پذیرفت.  اما امروز کلاس درس استکبار ستیزی غایبانی داشت که هیچ گاه عذرشان موجه نبوده ، این فراگیران که در همه محافلشان دم از اندیشه و آرمانهای امام (ره) می زدند چه شده بود  که مهمترین درس مکتب خمینی (ره) که همانا استکبار ستیزی و مقابله با شیطان بزرگ است را اینگونه پاس داشتند ، چه توجیهی می تواند این رفتار را سرپوشانی کند حال آنکه فرماندار جور همه آنها را در این روز بزرگ کشیده است.

  آنچه که از ابتدای مراسم محرز بود ، خبر ازعدم حضور برخی مسئولین ادارات و نهادهای اجرایی شهرستان در این مراسم  می داد چرا که مراسم حتی با کمی تاخیر حضور ابتدایی آنها را نشان نمی داد تا اینکه فرماندار ، معاون و چند تن از کارکنان فرمانداری به خروش مردمی پیوستند .  حضور با بصیرت دانش آموزان و دانشجویان در این مراسم لحظاتی مسئله غیبت برخی مسئولین را از یاد برد و شعار های دشمن شکن آنها پیامی بزرگ به برخی نخبگان سیاسی مخابره میکرد و آن این بود که ایران سرفراز در برابر شیطان بزرگ هیچ گاه سر تعظیم فرود نخواهد آورد و شعار مرگ بر آمریکا را مصداق شعار هیهات من الذله سالار شهیدان می پندارند.

  پس از حرکت سیل راهپیمایان و اجتماع در محل امامزاده حیدر (ع) کم کم در گوشه و کنار جمعیت و شاید در نقاط کوری که چشم از دیدنش عاجز بود سر و کله برخی اعضای شورای شهر و دیگر مسئولین پیدا شد ، حضوری که شاید به واسطه یک وجود سوری و فرار از پاسخ به اذهان عموم صورت گرفت ، چرا که دقایقی نگذشت که در انتهای جمعیت محل راهپیمایی را ترک کردند و اینگونه به ندای بنیانگذار جمهوری اسلامی لبیک گفتند.  البته این رفتارها دور از انتظار نبود چرا که همچنان عده ای علنا و با استدلال های ماهوی خود بر طبل تسلیم در برابر شیطان بزرگ میکوبند و خواستار نقض پیمان با آرمانهای انقلاب و امام راحل (ره) هستند .  به هر حال باز مثل همیشه این مردم بودند که پیروز آزمون بودند و باز عده ای خواص در این آزمون مردود شدند که شاید تا هیچ زمان دیگری نتوانند این واحد ارزشمند را پاس کنند.


  در حاشیه این مراسم وقتی از دانش آموزان سوال کردیم که با چه هدف و انگیزه ای به این مراسم آمدی ، پاسخی دادند که ذهنم را تا ساعت مشغول خود کرده بود .
  یاسین گفت : من با عشق و علاقه ای که به این مراسم دارم حضور پیدا کردم و هیچ جبری در آمدن من نبود اما یاسین در پاسخ به این سوال که چرا مسئولین نیامدند فقط سکوت اختیار کرد و زیر لب گفت : نمی دانم چه بگویم!
  یکی دیگر از دانش آموزان از علاقه خود در گفتن شعار مرگ بر آمریکا تا پیروزی نهایی اسلام میگفت و افزود : ما با اختیار حضور پیدا کردیم و همه کسانی که الان حضور دارند با انگیزه آمدند و علاقه مند بودند.  در پایان جا دارد از مجموعه فرمانداری که از ابتدا تا انتهای این مراسم همگام و همراه مردم بودند تقدیر کرد و به یمن حضور این مردم بصیر باری دیگر بر غیرت و مقاومت خود در برابر استبداد ببالیم.     

  تاریخ انتشار: ۱۵:۱۴:۰۵ | چهارشنبه, ۱۳ / آبان / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.