Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • اظهارات جنجالی فعال دوم خرداد در دانشگاه خلیج فارس بوشهر؛

  نیمی از مردم ایران گرسنه اند/ کستاخی یک دوم خردادی راجع به انتخابات خبرگان+حواشی

  عصر بهبهان : مراسم بزرگداشت روز دانشجو با حضور نادر فتوره چی روزنامه نگار و فعال دوم خردادی در سالن ابن سینا دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار شد که با اظهارات جنجالی همراه بود.  نیمی از مردم ایران گرسنه اند/ کستاخی یک دوم خردادی راجع به انتخابات خبرگان+حواشیمراسم بزرگداشت روز دانشجو با حضور نادر فتوره چی روزنامه نگار و فعال دوم خرداد در سالن ابن سینا دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار شد.

  فتوره چی در ابتدا با ناراحتی و انتقاد از جمعیت کم حاضر در سالن گفت: این مراسم نشان می دهد که ما از نظر امیدواری در کارهای جمعی در وضعیت بسیار بحرانی و ناامیدی هستیم و شاید حضور من در این مراسم بی ربط ترین پروژه دسته جمعی است.

  وی جامعه را دچار خمودگی مفرط و نا امید خطاب کرد و گفت: با این وضعیت نباید انتظار داشته باشیم بتوانیم پروژه های جمعی را انجام دهیم.

  این روزنامه نگار اصلاح طلب ابراز کرد: بزرگی ملت ایران هیچ ربطی به کوروش کبیر ندارد و مدیون انقلاب مشروطه، انقلاب 57، دوم خرداد و سال 88 است.

  این فعال سیاسی اصلاح طلب اظهار داشت: امید در زندگی خیلی کم رنگ است و در خیابان های تهران هر سه دقیقه یک بار گدایی طلب کمک می کند به طوری که نیمی از مردم ایران گرسنه هستند.

  وی در ادامه گفت: در منطقه 1 تا 6 تهران علاوه بر وجود این متکدیان و کارتون خواب ها، پاساژها و مجتمع هایی را با پول های دزدی که ساخته اند، می بینیم و صلاح بر این است که در رابطه با این موضوع بیشتر از این صحبت نکنیم.

  وی با مقایسه توهین آمیز نسبت به صفوف فست فود آمریکایی و  صفوف انتخابات در ایران گفت: صف مرغ کنتاکی kfc که در آمریکا درجه سوم محسوب می شود، خیلی بیشتر از صفوف انتخابات مجلس خبرگان در ایران است.

  البته این مراسم با حاشیه هایی هم همراه بود، از جمله اینکه مراسم با 45 دقیقه تاخیر شروع شد.

  بعد از آن یکی از دانشجویان نسبت به بخشی از صحبت های فتوره چی در خصوص اینکه افرادی که آینده دیگر افراد برایشان از اهمیتی برخودار نبوده " بی مایه" خطاب کرد، انتقاد و خواستار صحبت های شفاف سخنگو شد.

  در حین مراسم کلیپی پخش شد که م. خ فتنه گر اصلاحات و عوامل فتنه 88 چهره اصلی این فیلم بودند و  همچنین با پخش تصاویری از صحبت های رییس جمهور قبلی، سعی در انفعال دولت قبل در قیاس با دولت م . خ داشتند.

  یکی از  دیگر دانشجویان نیز نسبت به صحبت های فتوره چی مبنی بر گرسنه بودن نیمی از مردم سوال کرد که وی با عذرخواهی 1/8 مردم را  با توجه به صحبت های وزیر کار و اقتصاد گرسنه اعلام کرد.

  تاریخ انتشار: ۱۶:۲۲:۳۵ | سه شنبه, ۱۷ / آذر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.