Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  چه کسانی وارد کننده پول های کثیف در انتخابات بهبهان هستند / آراء وارداتی منسوب به کدام نامزد انتخابات است!

  عصر بهبهان : هرچه از عمر انتخابات در کشور ما می‌گذرد، نقش پول در انتخابات نیز پررنگ تر می‌شود، بهرحال هزینه های انتخابات تدریجا در حال افزایش است و شیوه های جدید تبلیغاتی و رقابت‌های گاها ناسالم، باعث شده است که در انتخابات هزینه‌های زیای صرف شود.


  به گزارش عصر بهبهان ، مدتی است در نطق چند تن از نامزدهای حوزه انتخابیه بهبهان مواردی از قبیل ورود های پول های کثیف به انتخابات و حضور رای دهندگان وارداتی از شهرهای همجوار به حمایت از یک کاندیدای خاص به گوش میرسد ، مواردی که اگر کلیت آن صدق پیدا کند پیامدهای سنگینی برای مردم محروم و رنج دیده این حوزه انتخابیه پیش بینی میشود.


    البته اگر چنین شرایطی به وجود بیایید به این معنا است که ما در مسیر نادرست و خلاف ارزش‌های نظام و قانون اساسی حرکت کرده ایم  و مخالف با سوگند نمایندگی عمل کرده‌ایم. زیرا نماینده در پیشگاه قرآن کریم و خداوند سوگند یاد می‌کند که تمام تلاش و سعی خود را در مسیر خدمت به مردم معطوف کند نه در جهت اخذ قدرت و ثروت.


  البته آنچه که مشهود است و مردم خود به عینه نظاره گر هستند حضور برخی افراد وابسته به منابع قدرت و ثروت در ستادهای انتخاباتی یک آزمون بسیار جدی برای مردم این و شهر و دیار است و نه تنها می تواند سره را از ناسره تشخیص دهد بلکه راه برای یک انتخاب صحیح هموار می سازد.


  پخش و توزیع گسترده برنج و قند در حومه و روستاهای آسیب پذیر بهبهان بزرگترین اهانت به مردم شرافتمند این منطقه است که هیچ گاه حاضر نیستند کرامت انسانی خود را با چندرغاز پول یا کالای ناچیزی معاوضه کنند.


  از سویی دیگر حضور و ورود رای دهندگان وارداتی در این حوزه انتخابیه یکی دیگر از مصائب شهر بهبهان است که زخم های ناشی از آن همچنان بر پیکر دردمند مردمان این دیار هویداست.


  اما مخلص کلام ((مردم باید با بصیرت تام به کسانی رای دهند که از جنس مردم و به فکر مردم باشد ))
      

  با این حال مجلس دهم یک انتخابات بسیار داغ و رقابتی پیش بینی می شود و احساس میشود انتخابات سال آینده به دلیل اینکه فضای مشارکت حداکثری و مسئله حق الناس که رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ که آثار آن را در انتخابات سال گذشته دیدند پرشورتر خواهد بود. انتخاب مجلس آینده یک انتخابات رقابتی و پر رونق و با مشارکت حداکثری مردم خواهد بود. لذا باید مجریان و ناظران انتخابات و همه دست اندرکاران تمام تلاش و سعی خود را برای نظارت هر چه بیشتر و بهتر برای انتخابات معطوف کنند تا یک انتخابات سالم و باشکوه را شاهد باشیم.

  تاریخ انتشار: ۱۰:۴۷:۰۲ | یکشنبه, ۲ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.