Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه بهبهان :

  عده ای شبه روشنفکر در دهه 70 با تفکرات سکولاری قدرت را بدست گرفتند/دشمنی امریکا در پسابرجام همچنان باقی است

  عصر بهبهان : حجت الاسلام ابوعلی تاکید کرد : یکی از شعارهای ملت ایران که برخواسته از اراده مردم و حاصل قیام های آنها در ایام انقلاب بود شعار " استقلال آزادی جمهوری اسلامی " بود و امروز هم 22 بهمن به همین نام نامگذاری شده است . وقتی جمهوری اسلامی مستقر شد آزادی و استقلال نیز به دنبال آن بدست خواهد آمد.


  به گزارش عصر بهبهان ، حجت الاسلام والمسلمین ابوعلی امام جمعه بهبهان در مراسم راهپیمایی امروز با تقدیر از حضور با شکوه مردم اظهار کرد : تاریخ نشان داده است هر وقت ملتی پشت سر رهبر خود حرکت کند همیشه پیروز خواهد بود چرا که مصداق این ولایت پذیری جانفشانی های ملت ایران در طول دوران انقلاب بوده است و ثابت کرده اند که این مردم دست از آرمان های خود بر نخواهند داشت .


  وی افزود : یکی از شعارهای ملت ایران که برخواسته از اراده مردم و حاصل قیام های آنها در ایام انقلاب بود شعار " استقلال آزادی جمهوری اسلامی " بود و امروز هم 22 بهمن به همین نام نامگذاری شده است . وقتی جمهوری اسلامی مستقر شد آزادی و استقلال نیز به دنبال آن بدست خواهد آمد.


  حجت الاسلام ابوعلی با اشاره به برخی تفکرات غلط در مورد حاکمیت نظام اسلامی اذعان کرد : این انقلاب نشان داد که می تواند علاوه بر ایجاد دموکراسی حاکمیت دینی را نیز مستقر کنند ، اما عده ای شبه روشن فکر در دهه های 60 و 70 با برنامه ریزی و اجرای تفکرات سکولاری قدرت را بدست گرفتند و با طرح این مسئله که مشکل پیشرفت و توسعه کشور حاکمیت نظام دینی است سعی داشتند مردم را نیز پشت سر خود قرار دهند اما اشتباه کردند و مردم با قدرت جلوی آنها ایستادند .


  امام جمعه بهبهان ادامه داد : در دوران حکومت پهلوی هیچ جایی برای آزادی اندیشه وجود نداشت حتی استقلالی برای ملت قائل نبودند اما تا توانستند آزادی جنسی و اخلاقی را به مردم عرضه داشتند ، این وضعیت ایران اسلامی قبل از انقلاب است اما با بروز جمهوری اسلامی ایران علاوه بر بدست آوردن استقلال و آزادی بیان به پیشرفت هایی در زمینه نانو تکنولوژی ، هسته ای ، نظامی و دیگر موفقیت های بزرگ دست پیدا کرد .


  وی همچنین در خصوص دشمن های آمریکا علیرغم اجرای توافق نامه ابراز کرد : دشمن هیچ گاه نمی خواهد پیشرفت های ایران را ببیند و حتی با وجود توافقنامه در حال سنگ اندازی است . اگر نگاه کنید دشمنی های آمریکا در پسا برجام اگر بیشتر نشده است لکن کمتر هم نشده است.


  حجت الاسلام ابوعلی عنوان کرد : عده ای میخواستند این شعار مرگ بر آمریکا فراموش شود و حتی در پسابرجام تلاش کردند که رابطه دوستی با امریکا برقرار کنند اما رهبر معظم انقلاب با هوشیاری ماهیت دشمن را باری دیگر برای مردم و مسئولان روشن کرد و مسئله نفوذ دشمن را گوشزد کرد.


  امام جمعه بهبهان در پایان خطاب به نامزدهای انتخاباتی گفت : انتخابات نزدیک است همه نامزدها باید با رعایت قانون و پرهیز از کارهای خلاف قانون فعالیت کنند تا انتخابات به خوبی برگزار شود اما لازم است مسئولین شهر نیز در خصوص مشکلات جاده ای ، درمانی و خدماتی شهر نیز اقدامی انجام دهند و زمینه را برای توسعه شهرستان فراهم نمایند.
    

  تاریخ انتشار: ۱۴:۳۸:۰۸ | پنجشنبه, ۲۲ / بهمن / ۱۳۹۴ امام جمعه بهبهان
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.