Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • خطر نفوذ جدی است،انتخابات اسفند را جدی بگیریم

  عصر بهبهان : نفوذی‌ها می توانند آینده انقلاب اسلامی را بر باد دهند باید در انتخابات اسفندماه با چشمانی باز رای دهیم تا جلوی ورود نفوذی ها را به مجلسین بگیریم


  به گزارش عصربهبهان به نقل از رهیاب، با روی کار آمدن دولت جدید و همت مضاعف آنها در به توافق رسیدن با امریکا و چند کشور غربی، دوران جدیدی به نام دوران پسابرجام آغاز شد دورانی که رهبر معظم انقلاب بارها و بارها در خصوص خطر نفوذ دشمن در این دوران هشدار داده است نفوذی که در بستر انتخابات بیش از هر زمان دیگری کشور را تهدید می‌کند.

  آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران در خصوص خطر نفوذ هشدار داد و گفت: همه ما در معرض نفوذ هستیم و باید بدانیم که توپخانه شیطان برای نفوذ به ما تمامی ندارد و باید در سنگر ولایت باشیم تا از این خطرها در امان باشیم. 

  وی با بیان اینکه جامعه افراد نفوذی و ستون پنجم دشمن دارد، اظهار داشت: اگر این افراد در مجلس و خبرگان رهبری نفوذ پیدا کنند، انقلاب اسلامی را مانند موریانه می‌خورند. 


  آیت الله کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری نیز از نفوذ و رخنه در ساختمان مستحکم انقلاب اسلامی به عنوان جدیدترین راهکار دشمن برای تضعیف دستاوردهای نظام ایران نام برد و گفت: اگر مهندسی انقلاب اسلامی به شیوه مطلوبی انجام گیرد آسیب‌پذیر نخواهد بود؛ انقلاب اسلامی از نظر زیربنا، نقشه راه، مواد، ساختار، منابع انسانی و اهداف به شیوه‌ای استحکام دارد که به لطف خداوند نفوذهای دشمن نمی‌تواند این بنا را تهدید کند.


  وی با تاکید بر اینکه بازیگران فتنه 88 مدیران نسل اول انقلاب بودند، اظهار کرد:‌ پروژه نفوذ ارکان تصمیم‌گیری به ویژه خبرگان، بزرگان و روحانیت را نشانه گرفته است، در واشنگتن جلسه‌ای با عنوان راهکارها، چالش‌ها و آینده روحانیت برگزار شده است در صورتی که این افراد دلسوز روحانیت نیستند بلکه نسبت به توانایی این قشر آگاهی پیدا کرده و برای ارتباط با این قشر اقدام کرده‌اند.

  کعبی خاطرنشان کرد: دشمن فکر می‌کند می‌تواند در میان فقیهان قمی که ساکت هستند نفوذ داشته باشد، به همین علت موسسه تأسیس کرده و با برگزاری جلسات هفتگی و نشست‌های مختلف یارگیری می‌کند، اما با آگاهی قشر روحانیت و هدایت‌های رهبر انقلاب اسلامی پروژه نفوذ در مجلس خبرگان رهبری شکست خورده است.


   سردار نقدی در رابطه با خطر نفوذ می‌گوید امروز دشمن رویه نفوذ را در پیش گرفته است و تلاش می‌کند با ابراز دوستی هدف خود را دنبال کند.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: این بازی نفوذ دائماً از بین کینه عمیق دشمن آشکار می‌شود و مرتب این کینه خود را نشان می‌دهد اما آنها خلع سلاح شده‌اند و از طریق ابراز دوستی وارد عمل شده‌اند تا ضربه خود را از پشت وارد کنند.


  وی بیان کرد: همان‌گونه که رهبر انقلاب فرمودند دشمن هم به دنبال نفوذ افراد و جریان‌هاست لذا هر دوی این اهداف ناکار آمد کردن نظام را دنبال می‌کنند.


  نقدی ادامه داد: این دوره مجلس دوره‌ای نیست که نیروهایی ولایی با هم رقابت کنند و جریان نفوذ راحت وارد شود لذا حتماً صفوف این نیروها باید حفظ شود، باید مجلسی شکل بگیرد که عاری از وجود جریان نفوذ باشد و استقلال کشور را حفظ کند.

  آیت الله موحدی کرمانی در خصوص خطر نفوذ گفته است آمریکا را از در بیرون کردیم ولی او می‌خواهد از پنجره وارد شود. آمریکا می‌خواهد به مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز ما وارد و نفوذ اقتصادی را نیز در برنامه دارد.


  وی ادامه داد: باید جلوی نفوذ آمریکا را بگیریم و برای این کار باید تفکر کنند و ببینند که چطور می‌توان راه نفوذ آمریکا به مجلس و خبرگان را گرفت.


  آیت الله کرمانی معتقد است در این برهه مجلس خبرگان اهمیت بیشتری نسبت به مجلس شورای اسلامی دارد.

  آیت‌الله مصباح یزدی در این رابطه گفته است عده‌ای امروز همه هم و غمشان رابطه با آمریکاست و اصلاً به مسئله نفوذ دشمنان در کشور توجه ندارند چرا که نفوذی‌ها آینده انقلاب اسلامی را بر باد می‌دهند.

  سرلشگر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران در این رابطه گفت: در موقعیت کنونی موضوع نفوذ یکی از حوزه‌های مهم در بحث تهدیدات بوده که مورد تأکید فراوان مقام معظّم رهبری است و مهم‌ترین عرصه‌های آن، فرهنگی- سیاسی می‌باشد. در یک حالت، عامل دشمن نفوذ می‌کند و در شکل دیگر، عناصری که عامل دشمن نیستند ولی فکر و نگاه دشمن را داشته و نگاه‌های مقابلِ انقلاب و لیبرالیستی را دنبال می‌کنند. بنابراین قرار گرفتن چنین عناصری در دستگاه‌ها با چنین نگاه‌ها و فکرهایی، همان کارکرد و نقش عامل نفوذی دشمن را ایفاء خواهند کرد.  به گزارش رهیاب، این اظهارات گوشه‌ای کوچک از خطری بزرگ به نام پروژه نفوذ است که دشمنان به صورت جدی در دستور کار دارند پروژه‌ای که یکی از ارکان اصلی آن نفوذ در مراکز تصمیم گیری چون مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی است باید در 7 اسفند مراقب بود به نفوذی‌ها رأی ندهیم.

  تاریخ انتشار: ۰۷:۰۵:۱۱ | چهارشنبه, ۲۸ / بهمن / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.