Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 4
0 0
 • (رتبه فعلی 4.5/5 ستار ها) تمامی آرا: 6
 • به جرم روشنگری /

  توهین و نسبت بی اساس یک سایت محلی در کهگیلویه به رسانه مردمی عصر بهبهان + عکس

  عصر بهبهان : سایت محلی ریواس جنوب با انتشار مقاله ای تحقیر آمیز به رسانه مردمی شهرستان بهبهان توهین کرد و فعالیت این پایگاه خبری را فاقد مجوز خواند .


  به گزارش عصر بهبهان ، این روزها که هرکس به واسطه مقاصد منجمد مخیله ، خود را به خواص قدرت می رساند ومی چسباند ،فارغ از سابقه اجوف خود که مستنداتش هویدا و گواه براین مدعاست ، برچسب منفعت طلبی را که در سایت فاقد بازدید و به ظاهر منطقه ای خود، در ادبیات بیمارگونه ، مشهود است ، به پایگاه خبری ارزشی و دارای مجوز نسبت داده که خود حکایت از سر درون گردانندگان آن که یقینا به بیش از یک نفر نمی رسد ، "دارد".


  سایت مذکور که از بطن پیکره اجتماعی و جغرافیایی استان شهید پرور کهگیلویه به عرصه مثلا اطلاع رسانی و آگاهی بخشی پا گذاشته است ، بیش از آنچه که منعکس کننده مشکلات مردم و اثر بخشی در حوزه فعالیت خود داشته باشد ،  منافع سیاسی خود را در حمایت از یک نامزد انتخاباتی حوزه انتخابیه بهبهان با بسط اخبار و متون غیر موثق و فاقد تحلیل متناسب با شرایط کنونی این شهر نخبه پرور و مستعد سیاسی می بیند و غافل از مقیاس ناچیز دایره مخاطبان حوزه ماهوی خود در کمال شگفتی آمال انسوی مرز های جغرافیایی اطلاع رسانی را با نشر اخبار تنش زا و دخالت گر در شعور بالای جامعه شناختی مردم بهبهان داشته است !!  از آنجایی که پایگاه خبری عصر بهبهان به عنوان پر بازدیدترین رسانه شهرستان بهبهان و دارای مجوز از هیات نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بنا به رسالت فاخر و مشهودی که در منصه آگاهی بخشی دارد هیچ گاه وقت وافی را برای پاسخ تحلیل های ناصواب  و برچسب ناچسب زدن های غیر قانونی و دخالت گر در امور سیاسی شهر بزرگ و شهیر بهبهان ندارد لکن مقتضیات حکم میکند به فراخور تعهدات انسانی و اخلاقی و دفاع از حرمت حریم خبرنگاران زحمتکش و ساعی این رسانه مردمی روشنگری شود.


   هرچند این سایت با بازدید کمتر از صد نفر در روز ،آنهم معدود مخاطبانی که دل در گرو بروز فضای مطلوب خود در آینده این شهر و به به ،چه چه کن ایشانند  به این سایت مراجعه وکمتر سمت وسویی از یک رسانه موثر در حد فقر دارد  ، لکن دو قطبی گری و بنای تحلیل های وارداتی را باب می کند و از قضا خیل مخاطبان فهیم و بصیر رسانه مردمی عصر بهبهان را نادیده گرفته و خود در مقام تصمیم گیری ارائه طریق می نماید  .


  حال به رغم ضیق زمان و اغتنام فرصت های ناب این ایام اجبارا به اهانت های این سایت اختصارا اشاره و در راستای تنویر افکار مردم آگاه به شائبه های ایجاد شده پاسخ داده میشود.


  نخست اینکه این سایت دیدگاه نویسنده شریف این مقاله پرمحتوای هفته گذشته را که با  اقبال عمومی مردم این شهر نیز همراه بود تحقیر آمیز خوانده و به فرزند این شهر بزرگ اهانت بی شرمانه ای کرد که در این مجال سکوت را پیشه و قضاوت را به وجدان بیدار مردم واگذار میکنیم.


  این سایت ،  پایگاه خبری عصر بههان را فاقد مجوز و نظارت مراجع ذیصلاح خواند که برای اثبات این گفته های موهوم لازم است مجوز را در لینک زیر مشاهده نمایند.


  مجوز فعالیت پایگاه خبری عصر بهبهان


  نکته قابل تامل این مقال به عنوان رسانه به ظاهر منطقه ای جایگاه فاجعه بار در رتبه بندی جهانی و مطرح آلکسا هست که فاصله بسیار فاحشی حتی با یک وبلاگ شخصی در شهرستان بهبهان دارد .


  عصر بهبهان با رنکینگ 7000 در رده نخست سایت های خبری شهرستان بهبهان به لحاظ بازدید قرار دارد اما این سایت با رنکینگ 50000 ادعای منطقه ای بودن دارد !
  پایگاه خبری ریواس  مقاله منتشره از سوی این سایت :


  در واکنش به اظهارات خلاف واقع یک سایت بی‌مجوز علیه «ریواس جنوب»؛به نگاه اندیشه‌محور و آگاهانه مردم شریف بهبهان توهین نکنید!

   


  تاریخ انتشار: ۱۸:۳۷:۱۹ | چهارشنبه, ۲۵ / فروردین / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C4

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.