Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 4
 • گزارش /

  قلم فرسایی نویسندگان ونسخه پیچی چند سایت محلی کهگیلویه برای آینده سیاسی بهبهان !

  عصر بهبهان : گفتنی است چند سایت محلی بنام های ریواس ، صدای جنوب ، جمانیوز و آرا نیوز که همگی فرآورده فضای رسانه ای استان کهگیلویه و بویر احمد هستند با قلم فرسایی و نسخه پیچی انتخابات بهبهان را نقطه اهداف سیاسی خود قرار داده اند و بی آنکه فرصت انتخاب را به مردم بصیر ابن شهر بدهند در صدد مصادره به مطلوب کردن شرایط کنونی هستند .


  به گزارش گروه سیاسی عصر بهبهان ، رقابت سياسي سالم فرصت استثنايي براي خدمت صادقانه است. اولين شرط براي برگزاري رقابت سياسي سالم، اين است که رسانه ها و اصحاب قلم قواعد و قوانين حاکم بر اين رقابت را به طور کامل بپذيرند و بدون تفسير به راي از قوانين حاکم، در اين ميدان رقابتي شرایط و بسترهای لازم را برای آرامش تام فراهم نمایند.   مسلما هر چه اين رقابت سياسي به دور از تنش هاي سياسي و نزاع هاي گروهي باشد، رقابتي سالم و عادلا نه تر خواهد بود. لذا يکي از مولفه هاي رقابت سياسي سالم را مي توان پرهيز از تنش زايي و تلا ش براي ايجاد ثبات و آرامش توسط رسانه های محلی و آگاه به شرایط نام برد.  حدود یک ماه پیش از آغاز فرآیند انتخابات مجلس دهم بهبهان مطالبی به شکل گسترده و هدایت شده از بیرون در فضای مجازی و شبکه های موبایلی  منتشر شد که در آن از نوشداروی الام و گشایش درب های خوشبختی شهر بهبهان با انتخاب یک نامزد حکایت داشت ، این مسئله تا پایان دور اول انتخابات با تب و تاب کمتری برخوردار بود اما با ورود به فاز دوم انتخابات بهبهان فضای سیاسی رنگ دیگری به خود گرفت به طوری که عده ای قلم بدست از استان همجوار علیرغم عدم اشرافیت به حوزه جغرافیایی و سیاسی شهرستان بزرگ بهبهان به جانبداری از نامزد مورد نظر خود اقدام به موج سازی و ایجاد فضای نامطلوب سیاسی کردند.  این افراد که هم اکنون در ستاد این نامزد حضور دارند و همه برنامه های وی را همراهی میکنند از تریبون رسانه ای که میبایست در حوزه تحت پوشش خود به مشکلات و معضلات بپردازد با نادیده گرفتن حقوق مردم محروم این منطقه و برای رسیدن اهداف سیاسی خود در آینده سیاسی بهبهان دخالت میکنند به طوری که گویی این شهر خود از داشتن نویسندگان و نخبگان عرصه قلم محروم است .


  در این واپسین ایام مانده به انتخابات بزرگ بهبهان به این سایت های هدایت شونده استان همجوار توصیه میشود در انتخاب مردم و آینده سیاسی این شهر دخالت نکنند چرا که این گونه افعال و اعمال توهین به بصیرت و شعور مردم این شهر است لذاست که در صورت تکرار ناگفته های دیگری از جریان کنونی بازگو خواهد شد تا مردم در جریان دقیق این اعمال دور از عقل و منطق قرار گیرند.


  گفتنی است چند سایت محلی بنام های ریواس ، صدای جنوب ، جمانیوز و آرا نیوز که همگی فرآورده فضای رسانه ای استان کهگیلویه و بویر احمد هستند با قلم فرسایی و نسخه پیچی انتخابات بهبهان را نقطه اهداف سیاسی خود قرار داده اند و بی آنکه فرصت انتخاب را به مردم بصیر ابن شهر بدهند در صدد مصادره به مطلوب کردن شرایط کنونی هستند .

  تاریخ انتشار: ۱۲:۱۱:۲۶ | سه شنبه, ۲۴ / فروردین / ۱۳۹۵ اانتخابات بهبهان و سایت های استان کهگیلو
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.