Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • از سنگباران پتروشیمی بندرامام در گرگان تا چاقو خوردن بازیکن ملی پوش در آبادان+عکس

  عصر بهبهان : به نظر می رسد برخی برای جلوگیری از روند پتروشیمی بندرامام در راه رسیدن به قهرمانی همه راهی را امتحان می کنند، از سنگ باران تا چاقوکشی!، ولی این نتایج درون زمین است که مشخص می کند کدام تیم شایسته قهرمانی در لیگ برتر بسکتبال کشور خواهد بود.


  به گزارش عصربهبهان به نقل از ماهشهر امروز پتروشیمی بندرامام در مسابقات لیگ برتر بسکتبال موفق شد تعقیب کننده خود  را شکست دهد و صدرنشینی  راحفظ کند، ولی هزینه این پیروزی چاقو خوردن بازیکن ملی پوشش بود.

  این مسابقه که به میزبانی پالایش نفت آبادان برگزار شد در نهایت با نتیجه ۷۸ بر ۶۴ به سود پتروشیمی به پایان رسید ولی حاشیه های این مسابقه پر رنگ تر از اصل بازی بود.

  در پایان این مسابقه بود که یک تماشاگر ناشناس با حمله به بهنام یخچالی گارد تیم پتروشیمی کتف وی را مجروح کرد.

  یخچالی-بهنام

  ۴۰f8b412-981f-416b-8e83-8bd43a8b6c0c

  یخچالی در این بازی عملکرد قابل قبولی ارائه داد و گفته می شود احتمالا عصبانیت این فرد ناشناس از همین بازی خوب در مقابل پالایش نفت آبادان بوده است؛ عصبانیتی که بازوی یخچالی را با ۸ بخیه روانه خانه اش کرد.

  شاپور یاوری مدیرعامل باشگاه پتروشیمی هم در همین رابطه گفت: متاسفانه مشخص نیست چه کسی بهنام را مضروب کرده است اما بازوی او زخمی شده و پزشکان تیم اور ا مداوا کردند.

   

  چند روز قبل از این هم تیم پتروشیمی بندرامام در گرگان مهمان شهرداری این شهر بود که این بازی هم چندین بار به دلیل پرتاب سنگ تماشاگران گرگانی متوقف شد که در نهایت مسابقه با پیروزی ۸۴ بر ۷۳ به سود پتروشیمی به پایان رسید.

  در این مسابقه هواداران میزبان در اواسط کوارتر پایانی شروع به پرتاب سنگ به زمین مسابقه کرده و اعضا تیم پتروشیمی به همین دلیل، زمین مسابقه را ترک کردند.

  دو تیم بعد از آرام شدن شرایط، بار دیگر به زمین بازگشتند و تیم پتروشیمی تا دقیقه پایانی با نتیجه ۸۴ بر ۷۰ پیش بود که داوران بار دیگر به خاطر پرتاب سنگ به داخل زمین، مسابقه را متوقف کردند.

   

   در نهایت با هدایت تماشاگران به بیرون از سالن، ۵۵ ثانیه باقیمانده از مسابقه پی گیری شد و تیم پتروشیمی با نتیجه نهایی ۸۴ بر ۷۳ برنده از گرگان خارج شد.

  به نظر می رسد برخی برای جلوگیری از روند پتروشیمی بندرامام در راه رسیدن به قهرمانی همه راهی را امتحان می کنند، از سنگ باران تا چاقوکشی!، ولی این نتایج درون زمین است که مشخص می کند کدام تیم شایسته قهرمانی در لیگ برتر بسکتبال کشور خواهد بود.

  تاریخ انتشار: ۰۲:۲۸:۰۰ | چهارشنبه, ۷ / بهمن / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.