Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • در گفتگو با عصربهبهان صورت گرفت /

  هشدار دادستان بهبهان به نامزدهای انتخابات/ باکسانی که امنیت انتخابات را مخدوش کنند برخورد خواهد شد/دستگاه قضایی در برقراری عدالت با کسی تعارف ندارد

  عصر بهبهان : فاضل محمد پور تاکید کرد :کاندیداها صرف نظر از اینکه به عنوان نماینده انتخاب شوند یا خیر ، وجهه خود را در میان مردم و مسئولین از دست ندهند.


  فاضل محمدپور دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بهبهان در گفتگو با عصربهبهان اظهار کرد: یکی از دغدغه های دستگاه قضایی برقراری امنیت و نظم جهت برگزاری انتخاباتی سالم و پر نشاط است در عین حال که شور و نشاط انتخاباتی را که لازمه هر رقابت سالمی است حفظ  می کنیم ، اجازه ندهیم کسی فضای انتخابات را مسموم کند.  وی افزود : در همین راستا ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی با تشکیل چندین جلسه با کاندیداها و مسئولین ستادهای آنها موارد و مصادیق تخلفات انتخاباتی را متذکر شده و بر رعایت موازین و مقررات انتخاباتی تاکید نموده است.
  رئیس ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی بهبهان با اشاره به برخورد دستگاه قضا با برخی متخلفان انتخاباتی ستادها اذعان کرد : تمام تلاشمان را بکار می بندیم تا با نظارت دقیق و قانونی ، سلامت و امنیت انتخابات را تامین نموده و منتخب واقعی مردم به عنوان نماینده راهی مجلس شود.


  وی بیان داشت : آمادگی کامل داریم تا براساس گزارش های مردمی با جرائم و تخلفات برخورد قانونی نماییم و بحمدالله تا امروز تخلف اساسی از ناحیه کاندیداها مشاهده نگردیده است و بعضا تخلفات جزئی دیده شد و به مسئولین ستادهای مربوطه تذکرات لازم داده شد و با چند نفری نیز که قصد درگیری درب ستادهای انتخاباتی را داشتند برخورد قانونی صورت گرفت.  فاضل محمدپور ادامه داد : دستگاه قضایی در برقراری عدالت با کسی تعارف ندارد ، رای مردم یک حق الناس بزرگ است که چنانچه این حق ضایع شود قابلیت جبران نخواهد داشت و برهمین اساس برگزاری انتخابات سالم را تکلیف شرعی و وظیفه قانونی خود می دانیم و فارغ از هرگونه مسئله قومی ، حزبی و جناحی تمام ابزارهای خود را برای سلامت آن بکار خواهیم گرفت .  دادستان عمومی و انقلاب بهبهان خطاب به کاندیداها ابراز کرد : مراقب باشید که ممکن است عده ای در فضای انتخاباتی قصد تسویه حسابهای شخصی داشته باشند از این رو کاندیداها مدیریت کنند و اجازه ندهند افرادی با اهداف و اغراض شخصی بنام ستاد انتخاباتی موجبات درگیری یا تشویش را فراهم نمایند چرا که رقابت انتخاباتی به زودی به پایان می رسد و از بین تمامی کاندیداها تنها یک نفر برای مجلس انتخاب خواهد شد اما رفتار وگفتار کاندیداها و اعضای ستاد آنها در ذهن مردم باقی خواهد ماند و کاندیداها از این امر غافل نشوند که آنها کسانی هستند که از نظر مردم و نظام مورد تایید قرار گرفته اند و این موهبت بزرگی است .
  وی خاطر نشان کرد : کاندیداها صرف نظر از اینکه به عنوان نماینده انتخاب شوند یا خیر ، وجهه خود را در میان مردم و مسئولین از دست ندهند.


  رئیس ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی بهبهان بیان کرد : یک نفر را از قضات دادسرا و یک نفر را از قضات دادگاه بهبهان جهت رسیدگی به جرائم انتخاباتی تعیین شده اند و به مردم و کاندیداها اطمینان داده اند افرادی که به سلامت انتخابات خدشه وارد کنند مورد مجازات قرار خواهند گرفت.  وی در پایان اظهار امیدواری کرد که مردم روز هفتم اسفند ماه حضور حداکثری پای صندوق های رای داشته باشند.  

  تاریخ انتشار: ۱۸:۲۱:۳۶ | چهارشنبه, ۵ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.