Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • والده مکرم سردار شهید دقایقی :

  مسئولان برای خدا کار کنند نه برای اسم / اسماعیل گفت ، تا آخر در راه ولایت باشید

  عصر بهبهان : والده گرانقدر سردار سرلشکر شهید اسماعیل دقایقی روز گذشته به مناسبت سالگرد شهادت فرزند برومندشان بر قبر مطهر این شهید والامقام در امیدیه حاضر شد.


  به گزارش عصر بهبهان ، عصر روز گذشته سالگرد شهادت سردار سپاه اسلام سرلشکر اسماعیل دقایقی بود که به همین مناسبت چند تن از همرزمان ، رزمندگان جبهه و جنگ و خانواده معزز شهیدان بر سر مزار این شهید بزرگوار حضور پیدا کردند.


  خانواده معظم شهید دقایقی نیز به همراه مادر گرانقدر ایشان با هر مشقتی بود خود را به مراسم رساندند و با استقبال گرم حاضران مواجه شدند .


  پس از ادای احترام به مقام شامخ شهیدان ، گپ و گفت کوتاهی با والده مکرم شهید اسماعیل دقایقی انجام شد ، که مادر اینگونه آغاز کرد : باید در ادامه راه اسماعیل همه جز برای رضای خدا کاری انجام ندهند.


  این مادر گرانقدر ادامه داد : اسماعیل تا لحظه آخر میگفت مادر باید این انقلاب حفظ شود ، باید از ولایت و رهبری حفاظت شود چون که همه ما در برابر آنها مسئولیت داریم.


  وی خطاب به مسئولان تاکید کرد : همه مسئولان باید برای خدا کار کنند نه برای اسم چرا که کار برای اسم و قدرت راه به جایی نمیبرد ، چیزی که مدام اسماعیل میگفت فقط کار برای خدا باشد تا خدا در همه امور یاری کند.


  سر کار خانم همراهی در پایان خاطر نشان کرد : خون این شهیدان برای امنیت و جاودانی مملکت ریخته شد پس باید همه حواسشان باشد پا روی این خون گذاشته نشود و من همیشه برای عزت مردم ایران و رهبر انقلاب دعا میکنم که عاقبت بخیر باشیم. 

  تاریخ انتشار: ۰۹:۰۰:۴۰ | سه شنبه, ۲۹ / دی / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.