Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • یک تحلیلگر سیاسی :

  هاشمی بدنبال شورایی کردن رهبری است / آیت الله جنتی با درایت مقابل دار و دسته هاشمی ایستاده است

  عصر بهبهان : دکتر حسن لارتی گفت : دلایل هجمه هاشمی به شورای نگهبان و سوء استفاده از نام سید حسن در اظهارات اخیر وی هدفی جز برای رسیدن به قدرت دوباره نیست و در این راه قانون را زیر سوال میبرد.


  به گزارش عصر بهبهان ، دکتر حسن لارتی تحلیلگر مطرح سیاسی در پاسخ به سوال خبرنگار ما که  هدف آقای هاشمی از فشار به شورای نگهبان و زیر سوال بردن قانون اساسی چیست اظهار کرد :  مردم خیلی باید مراقب باشند هاشمی هدفی جز شورایی کردن رهبری ندارد و به این هدف پا به عرصه انتخابات گذاشته است اما از آنجایی که شورای نگهبان مانع این هدف شده است صبح تا شب دست به تخریب آن می زند .


  وی افزود : دلایل هجمه هاشمی به شورای نگهبان و سوء استفاده از نام سید حسن در اظهارات اخیر وی هدفی جز برای رسیدن به قدرت دوباره نیست و در این راه قانون را زیر سوال میبرد.


  این تحلیلگر سیاسی ادامه داد : شخص سید حسن خمینی آدم خوبی است لکن ساده است و هاشمی از این سادگی دارد سوء استفاده میکند تا دوباره بتواند از این طریق مجلس را در دست بگیرد .


  دکتر لارتی با اشاره به پشت پرده حضور مجدد هاشمی در صحنه انتخابات و حمایت های بی وقفه از سید حسن خمینی تصریح کرد : هاشمی بیش از 900 روحانی را شناسایی کرده تا با این حربه دار و دسته خود را وارد مجلس خبرگان نماید اما چون آیت الله جنتی با درایت جلوی انها ایستاده و اجازه نفوذ نداده است مدام اقدام به تضعیف شورای نگهبان میکند او حتی بارها به سید حسن گفته است ردای رهبری به تن تو خوش می آید و یا در جایی گفته بود رهبری باید به بیت امام برگردد.


  وی در پایان خاطر نشان کرد : مردم خیلی مراقب باشند و با بصیرت افراد ولایی را برای انتخابات مجلس خبرگان انتخاب کنند . 


  تاریخ انتشار: ۲۳:۵۴:۱۰ | دوشنبه, ۱۲ / بهمن / ۱۳۹۴ دکتر حسن لارتی
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.