Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • فرمانده کل سپاه:

  امروز آخرین دستاورد انقلاب اسلامی در یمن تجلی یافته است/ هدف دشمن خاموش کردن نگاه به انقلاب اسلامی است

  عصر بهبهان : فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز هدف دشمن خاموش کردن نگاه به انقلاب اسلامی است، گفت: بُعد بیرونی و استکبار ستیزی زنده‌ ترین بعد انقلاب اسلامی است که موجب پیشرفت و توسعه انقلاب در خارج از مرزهای ایران اسلامی شده است


  به گزارش عصر بهبهان به نقل از شاخه طوبی، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه در اجلاسیه نهایی کنگره بزرگداشت 3 هزار شهید استان سمنان گفت: انقلاب اسلامی با شتاب و سرعت خوبی در حال پیشرفت است اما آنچه انتظارمی‌رود این است که در شتاب بخشیدن به این روند پیشرفت ما نیز تلاش و همت بیشتری داشته باشیم.

  جعفری با اشاره به اینکه قدرت اسلام را در منطقه و جهان دستاورد عظیمی انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: ایران امن ترین کشور در منطقه اسنت و هیچ کس جرات چپ نگاه کردن به ایران را ندارد.

  فرمانده کل سپاه با بیان اینکه  امروز شاهدیم توسعه بیداری اسلامی و مقاومت اسلامی درکشورهای مختلف به‌برکت ایستادگی و مقاومت ملت ایران شکل گرفته و این درس مقاومت به سایر جوامع نیز منتقل شده است، خاطرنشان کرد:  انقلاب اسلامی موجب پیشرفت و توسعه انقلاب در خارج از مرزهای ایران شده است.

  وی با بیان اینکه امروز دوست و دشمن به این نتیجه رسیده‌اند که تهدیدنظامی‌ ــ امنیتی در برابر انقلاب اسلامی جوابگو نیست، اظهار کرد: هرچند این دستاوردبزرگی محسوب می‌شود اما در حوزه عدالت اقتصادی و اجتماعی، تربیت اخلاقی ومعنوی مردم و ایجاد رفاه و آبادانی که عرصه‌های تلاش آینده ما به شمارمی‌رود به همت و کار بیشتری نیاز داریم.

  یمنی‌ها با الگوپذیری از ایستادگی ایران اسلامی در برابر نظام سلطه به مقاومت می‌پردازند

  جعفری بابیان اینکه توفیقات زیادی از برکات انقلاب اسلامی در داخل و خارج کشور به دست آمده اظهار داشت: ایستادگی و مقاومت مردم یمن در برابر نظام سلطه که باالگو پذیری از انقلاب اسلامی شکل گرفته، دستاورد نوین انقلاب اسلامی است که دشمنان منطقه و فرامنطقه‌ای هرچه برای خاموش و یا منحرف کردن آن تلاشمی‌کنند موفق نمی‌شوند.

  وی خاطرنشان کرد: همه قدرت های منطقه ای برای جلوگیری کردن از موفقیت مردم یمن بسیج می شوند اما موفق نمی شوند.

  فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز آخرین دستاورد انقلاب اسلامی در یمن است، گفت:  یمنی‌ها با الگوپذیری از ایستادگی ایران اسلامی در برابر نظام سلطه به مقاومت می‌پردازند.

  امروز قدرت و نفوذ انقلاب اسلامی در دل های مستضعفین و مظلومین جهان است

  فرمانده سپاه پاسداران با اشاره به تحلیل های دشمنان از حوادث منطقه، گفت: امروز قدرت و نفوذ انقلاب اسلامی در دل های مستضعفین و مظلومین جهان است.

  جعفری با گرامیداشت یاد همه شهیدانی را که پس از جنگ تاکنون جان خود را در جبهه‌های مختلف از اسلام و انقلاب اسلامی کرده‌اند، تصریح کرد: شهدای زیادی در داخل و خارج از کشور در سال‌های اخیر جان خود را در راه اسلام و انقلاب اسلامی گذاشته‌اند.

  وی  تصریح کرد: به‌برکت خون شهیدان امنیت در حد قابل قبولی حاصل شده است و می‌توانیم ادعا کنیم از تهدیدات نظامی و امنیتی عبور کرده‌ایم.

  فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه پشتیبانی از ولی فقیه و امام زمان نکته مشترک  تمام وصایای شهدا است، گفت: برآورده ساختن اهداف شهدا امروز شاهد توفیقات الهی در مسیر انقلاب اسلامی هستیم و پیروزی انقلاب و استقرار نظام اسلامی دو دستاورد خون شهدا است.

  سه هزار شهید استان سمنان بیانگر روحیه مقاومت،‌ انقلابی، مردم مؤمن این استان است

  جعفری با بیان اینکه سه هزار شهید استان سمنان بیانگر روحیه مقاومت،‌ایمان، روحیه انقلابی، مردم مؤمن و قهرمان استان سمنان است، افزود: چه در پیروزی انقلاب اسلامی و چه در دوران دفاع مقدس و پس از آن همواره پشتیبان انقلاب اسلامی،‌ولایت فقیه،‌حامی نظام اسلامی بوده، هست و خواهد بود.

  فرمانده کل سپاه پاسداران با تأکید بر اینکه امروز همه ما به شدت نیازمند برگزاری همین یادواره و زنده نگه داشتن یاد و اهداف آنها هستیم، گفت:نصرت الهی،‌توفیق بیش از پیش ایران که شهیدان جان خودشان را تقدیم کردند.

  جعفری با اشاره به اینکه اگر شهدا نزد خدا زنده هستند و نزد خدا روزی می خورند و ما باید معنا و مفهوم آن را بفهمند، افزود: شهدا آرزویشان اقتدار،‌عزت و عظمت نظام و انقلاب اسلامی، موفقیت اسلام بود و در تمامی وصیت نامه هایشان توجه به ولایت فقیه، پشتیانبی از ولی فقیه، امام زمان (عج) را همواره تأکید کردند.

  انتهای پیام/

  تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱:۰۷ | پنجشنبه, ۱۷ / اردیبهشت / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.