Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 5
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  نتیجه اجماع اصولگرایان بهبهان فردا اعلام میشود

  عصر بهبهان : پس از اعلام لیست نهایی مورد حمایت اصولگرایان در برخی شهرهای خوزستان نتیجه نشست 4 نامزد این جریان در بهبهان فردا اعلام خواهد شد.


  به گزارش عصر بهبهان ، پس از اعلام لیست نهایی مورد حمایت اصولگرایان در برخی شهرهای خوزستان نتیجه نشست 4 نامزد این جریان در بهبهان  فردا اعلام خواهد شد.

  بر این اساس فردا در آستانه آغاز فرآیند تبلیغات نامزدهای انتخابات فرد مورد حمایت اصولگرایان از بین این 4 نامزد معرفی خواهد شد و بنا بر گفته های موجود بقیه نفرات باید به تصمیم نهایی اجماع تمکین کنند.


  هر چند که هنوز اختلافاتی برای اجماع بر یک نامزد واحد در بهبهان وجود دارد و بیشتر نامزدهایی که روزی با بیرق اصولگرایی در صحنه های سیاسی ظاهر و به منافع خود رسیدند امروز در قامت فردی مستقل به صحنه آمدند از دلایل عمده اختلافات موجود به شمار می آیند اما این جریان امیدوار است با معرفی یک نامزد موجه اهداف سیاسی مورد نظر را تامین نماید.


  در اردوگاه اصلاحات بهبهان نیز شنیده ها حکایت از عدم تمکین چهره های حاضر در صحنه برای رسیدن به یک نامزد واحد دارد و بارها نام فرد مورد حمایت تایید و تکذیب میشود اما آنچه که هویداست هیچ کدام از نامزدهای این جریان حاضر به کناره گیری و یا تقبل تصمیمات مذکور نخواهند بود .

  تاریخ انتشار: ۱۲:۱۷:۳۷ | چهارشنبه, ۲۸ / بهمن / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C5

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.