Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • هر سال همین وعده؛ رئیس جمهور وعده‌ها!

  عصر بهبهان : دولت یازدهم که با وعده رفع مشکلات اقتصادی توانست آرای مردم را به سمت و سوی خودش جذب کند همچنان برای حفظ این فضا همه وعده‌های اقتصادی خویش را تکرار کرده و هر سال نیز این وعده را تمدید می‎کند و به‌نوعی این قول‌های دولت به وعده سرخرمن مبدل شد.


  هر سال همین وعده؛ رئیس جمهور وعده‌ها!
  وعده‌های رونق اقتصادی روحانی از زمان حضورش در مسند ریاست جمهوری همچنان تداوم دارد و از عملیاتی شدن آن خبری نیست.


  دولت یازدهم که با وعده رفع مشکلات اقتصادی توانست آرای مردم را به سمت و سوی خودش جذب کند همچنان برای حفظ این فضا همه وعده‌های اقتصادی خویش را تکرار کرده و هر سال نیز این وعده را تمدید می‎کند و به‌نوعی این قول‌های دولت به وعده سرخرمن مبدل شد.

  حسن روحانی در مراسم روز جهانی کارگر در تهران اظهار کرد: دولت تدبیر و امید مصم است که سال 1393 را سال رونق تولید و شکستن رکود اقتصادی اعلام کند.

  رئیس جمهور در ابتدای سال 1394 و در جلسه هیئت دولت نیز بیان کرد: سال جدید سال رونق تولید خواهد بود، همه ما باید تلاش کنیم و همه مسئولان در سراسر کشور در بخش‌های خودشان شاهد رونق باشیم در بخش تولید و کنار تولید زمینه اشتغال جوانان را فراهم کنند.

  وی در دیگر قول‌های خویش در جمع مردم یزد نیز صحبت‌های ایجاد رونق اقتصادی را دوباره تکرار کرده و اینگونه اظهار کرد: با وجود همه مشکلات به مردم عزیز ایران و مردم بزرگ یزد قول می دهم که سال 1395 سال رونق اقتصادی ایران خواهد بود.

  روحانی در پیام نوروزی سال 1395 گفت: هم‌اکنون در سال 95 که سال امید و تلاش ما است، بی‌تردید همه ما می‌توانیم ایرانی را بسازیم که شایسته این ملت بزرگ است.

  من باز هم دستم را به سوی ملت بزرگ ایران دراز می‌کنم؛ امیدوارم و مطمئنم که با همکاری یکدیگر و با تلاش و کوشش داخلی و با تعامل سازنده با جهان می‌توانیم در مسیر رونق، تلاش و رشد و فعالیت اقتصادی قرار بگیریم. ان‌شاءالله خواهیم توانست با کمک یکدیگر به رشد دو برابری متوسط 10 ساله گذشته برسیم.

  تاریخ انتشار: ۰۱:۰۷:۰۸ | سه شنبه, ۳ / فروردین / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.