Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • آخرین ضجه‌های یک خانواده در میان شعله‌های آتش/ مادر 22 ساله شاهد مرگ 7 فرزندش بود + تصاویر

  عصر بهبهان : به گزارش پلیس نیویورک در بروکلین 7 خواهر و برادر قبل از رسیدن نیروهای امدادی در منزل مسکونی‌شان زنده در میان شعله های آتش سوختند.


  به گزارش عصر بهبهان به نقل از آسوشیتدپرس، بامداد امروز در نتیجه شعله ور شدن آپارتمان مسکونی در بروکلین 7 خواهر و برادر بین 5 تا 15 سال در حالی که فریاد های " مامان! مامان کمک " به وضوح شنیده میشد زنده زنده درشعله های آتش سوختند.

  بامداد امروز دود غلیظ و گرمای بیش از حد منجر به بیدار شدن مادر 22 ساله ای شد که 7 فرزندش در محاصره شعله های آتش قرار گرفته بودند.

  وی پس از باز کردن درب آشپزخانه  با زبانه های آتش مواجه و از شدت حرارت به پایین راه پله ها در منزل مسکونی دوبلکس رفت .


  گسترش آتش به حدی بود که تنها راه خروجی برای نجات و درخواست کمک یک پنجره کوچک در طبقه بالا بود.

  صدای فرزندان "گیل ساسون" 22 ساله وی را بیش از پیش به پریدن به بیرون مصمم می‌نمود و در نهایت پس از خروج از پنجره به شدت آسیب دید.


  فریاد های وی برای کمک و حضور همسایگان و آتش نشانی نتوانست جان فرزندانش را نجات دهد.

  به گفته کمیسر "دانیل نایگرو" سرپرست عملیات به نقل از این خبرگزاری بیش 100نیروی آتشنشانی و جمعی از همسایگان به صورت داوطلبانه در این عملیات به منظور مهار شعله های آتش و جلوگیری از سرایت آن تلاش کردند.

  به گفته وی پس از بازرسی های اولیه علت اصلی این آتش سوزی بی احتیاطی ساکنین نسبت به خاموش بودن اجاق برقی اعلام شد.


  قربانیان این فاجعه  شامل چهار پسر سنین 5، 6، 7 و 11، و سه ساله دختر 8، 12، و 15 اعلام شد، مقامات و مادر قربانیان هنوز آنچه رخ داده است را به همسر و پدر فرزندانش اعلام نکرده است.

  بیل ده بلزیو شهرداراین منطقه در بروکلین  پس از  بازدید از صحنه در یک کنفرانش خبری گفت :این یک تراژدی برای این خانواده، برای این جامعه و برای شهرستان است. "

   

  این زوج حضانت چهار کودک بی سرپرست را برعهده گرفته بودند که در کنار سه فرزند خود شرایط مساعدی را برای تعلیم و تربیت آنان فراهم کرده بودند.

  به گفته "بیل ده بلزیو" شهردار برانکس در بروکلین به نقل از این خبرگزاری  این مرگبارترین آتش سوزی درمنطقه بعد از  از فاجعه مارس 2007  است که در آن 10 تن از اعضای یک خانواده ، از جمله 9 فرزند، در شعله های آتش سوختند.

       

  تاریخ انتشار: ۱۱:۳۹:۰۷ | دوشنبه, ۳ / فروردین / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.