Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه بهبهان :

  خرید رای زیبنده جامعه اسلامی نیست / ورود افراد از بیرون به حوزه انتخابیه غیر اخلاقی است / نامزدهای انتخاباتی مراقب گفتارخود باشند

  عصر بهبهان : حجت الاسلام ابوعلی تاکید کرد: نامزدها باید بر اساس قانون انتخابات و مقررات تعیین شده به تبلیغات بپردازند و از تخریب دیگر نامزدهای حاضر پرهیز کنند البته انتقاد وارد است اما انتقادی که منجر به تخریب نشود.


  به گزارش عصر بهبهان ، حجت الاسلام والمسلمین ابوعلی امام جمعه بهبهان در خطبه های امروز فرا رسیدن ایام فاطمیه را تسلیت گفت و خطاب به مردم و نامزدهای انتخاباتی اظهار کرد : همه باید حرمت ایام فاطمیه را نگه دارند  ، اگر برنامه عروسی و جشنی دارند سعی کنند حداقل در شب شهادت این حضرت نباشد و نامزدهای انتخابات نیز در این ایام مواظب باشند پایکوبی و کارناوال شادی راه نیندازند .


  وی افزود : نامزدها باید بر اساس قانون انتخابات و مقررات تعیین شده به تبلیغات بپردازند و از تخریب دیگر نامزدهای حاضر پرهیز کنند البته انتقاد وارد است اما انتقادی که منجر به تخریب نشود.


  حجت الاسلام ابوعلی با تاکید بر سلامت رفتاری نامزدهای انتخاباتی در مدت تبلیغات عنوان کرد : خرید رای و دادن رشوه برای گرفتن رای به هیچ وجه جایز نیست و زیبنده جامعه اخلاقی اسلامی نیز نمیباشد چرا که این کشور اسلامی است و مردم آن پایبند به اصول اسلام هستند .  امام جمعه بهبهان اذعان کرد : بودجه های اختصاص داده شده به نمایندگان به منظور آبادانی حوزه انتخابیه خود هم جنبه مثبت دارد و هم یک مانع بزرگ برای دید کلان نگر نماینده و پرداختن به مصالح قانونی کشور محسوب میشود  .  وی ادامه داد : یک وقتی پیامکی تبلیغاتی منتشر شده بود که حدود یک میلیارد تومان توسط فلان شخص برای تعریض جاده رامهرمز - بهبهان گرفته است همان وقت ما گفتیم اینها یا مردم را ساده گرفتند یا اینکه خودشان ساده نگر هستند چرا که یک میلیارد تومان هیچ دردی از مشکلات این جاده دوا نخواهد کرد .  خطیب جمعه بهبهان به رسالت خطیر نماینده در طول مدت نمایندگی مجلس تصریح کرد :  یک نماینده خوب باید چند تا پروژه بزرگ اشتغالزایی و خدماتی ایجاد کند و در کنار پیگیری ها برای گرفتن اعتبار ، مسئولین شهرستان را نیز همراه کند اینکه انسان احساس میکند برخی مسئولین شهرستان برای استراحت آمده اند و در عوض تا جا دارد سیاسی کاری و جناح بازی میکنند زیبنده این شهرستان نیست.  حجت الاسلام ابوعلی خطاب به نامزدهای انتخاباتی گفت :  کسانی سعی نکنند افرادی از بیرون برای گرفتن رای بیاورند و اخلاق و انسانیت را زیر پا بگذارند آنگاه با این بد اخلاقی ها وارد مجلس شوند ، چرا سرنوشت مردم یک شهرستانی که هزاران مشکل دارد را کسانی دیگر که از بیرون آمده اند رقم بزنند.


  وی در پایان خاطرنشان کرد : برخی نامزدها مراقب رفتارهای و اظهارات خود در انتخابات باشند ، از گفتن سخنانی که بوی آزادی غربی میدهد پرهیز کنند و کاری نکنند بهانه به دست دشمن دهند.           

  تاریخ انتشار: ۱۸:۵۱:۴۹ | جمعه, ۳۰ / بهمن / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.