Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • مدیر آموزش و پرورش در گفتگو با عصر بهبهان :

  استخدامی های بدون آزمون اخیر مربوط به دولتی ها بود /بزودی بیش از 12000 استخدامی در راه است

  عصر بهبهان : شکرالله ویسی گفت : استخدامی های اخیر آموزش و پرورش مربوط به پیش دبستانی ها و با شرایط استان خوزستان بکارگیری شدند.


   شکرالله ویسی مدیر اداره آموزش و پرورش بهبهان در خصوص جذب نیروهای جدید این اداره در گفتگوبا عصر بهبهان گفت : استخدامی های اخیر آموزش و پرورش مربوط به پیش دبستانی ها و با شرایط استان خوزستان بکارگیری شدند.


  وی افزود : در این طرح بنا شد کسانی که از سال 91 در مدارس پیش دبستانی دولتی مشغول بودند با تصویب جدید مجلس به عنوان حق التدریسی با مزایای تعیین شده به استان معرفی شوند تا پس از بررسی شرایط این افراد بکارگیری شوند که ما نیز بر این اساس افراد واجدشرایط را معرفی کردیم.


  ویسی در ادامه گفت : برخی از این افراد با تاخیر مراجعه کردند که در مجموع 29 نفر سهمیه شهرستان بوده و استان نیز بر اساس چهار شرط تعیین شده و بدون برگزاری آزمون اقدام به جذب این افراد کرد.


  مدیر اداره آموزش و پرورش تصریح کرد : در استان خیلی ها معترض بودند که چرا بیشتر داوطلبان بهبهانی هستند و از جایی که بانوان و دختران بهبهانی در شهرستانهای دیگر داوطلب شده بودند سهمیه این شهر 29 نفر تعیین شد.


  وی در پایان با دادن نوید به شهروندان بهبهانی خاطر نشان کرد : طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش قرار است بیش از 12000 هزار استخدامی از طریق آزمون صور خواهد گرفت که بر روی سایت سنجش قرار خواهد گرفت.   

  تاریخ انتشار: ۱۸:۳۷:۱۷ | پنجشنبه, ۲۲ / بهمن / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.