Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 5
 • انتقاد شدید قنواتی از عملکرد مسئولین بهبهان /

  نمایندگان دولت در بهبهان برای این شهر چه کرده اند ؟ /با تمام توان از پروژه آیت الله وحید حمایت میکنم / از وضعیت تنظیف شهر به هیچ وجه راضی نیستم

  عصر بهبهان : فریدون قنواتی گفت : چرا مسئولین این شهر فکر میکنند همه مشکلات متوجه شهرداری و شورای شهر است ، خود آنها برای این شهر چه کرده اند که این همه کاستی و معضل به وجود آمده است چرا کم کاری های خود را نمی بینند.


  به گزارش عصر بهبهان ، فریدون قنواتی عضو شورای شهر بهبهان امروز در نشست علنی با انتقاد از عملکرد نماینده ، فرماندار و سایر مدیران شهرستان در خصوص پیشرفت و توسعه بهبهان اظهار کرد : بنده به صراحت اعلام میکنم از عملکرد هیچ کدام از مسئولین اجرایی و نمایندگان دولت در بهبهان راضی نیستم چرا که در این چند سال هیچ گام مثبتی در راه توسعه شهر برنداشته اند.


  وی افزود : چرا مسئولین این شهر فکر میکنند همه مشکلات متوجه شهرداری و شورای شهر است ، خود آنها برای این شهر چه کرده اند که این همه کاستی و معضل به وجود آمده است چرا کم کاری های خود را نمی بینند.
  عضو شورای شهر وضعیت تنظیف شهر توسط پیمانکار شهرداری را اسفبار خواند و عنوان کرد : وضعیت تنظیف شهر واقعا در شرایط اسفباری است و به هیچ وجه از این روند رضایت ندارم و این مسئله را هم چندین بار به شهردار اعلام کردم که در صورت عدم اهتمام به این مسئله به شخصه اقدام دیگری خواهم کرد .


  وی ابراز کرد : چرا پیمانکار شهرداری علیرغم دریافت مبلغ کامل حقوق از واریز به موقع دستمزد کارگران تنظیف خودداری میکند ، این موضوع نیز باید توسط شهردار پاسخ داده شود و تذکر جدی در این خصوص به پیمانکار داده شود.  فریدون قنواتی از اقدامات مناسب و قابل تحسین شهرداری در طول اسکان و پذیرایی از مسافران نوروزی در بهبهان تقدیر کرد و گفت : ارئه خدمات در خور شأن و مناسب به مسافران نوروزی توسط شهرداری و برخی نهادهای مرتبط جای تقدیر دارد و شاید میتوان گفت این خدمات در طول سالهای گذشته کم نظیر بوده است.  عضو شورای شهر بهبهان در پایان خاطر نشان کرد : با تمام توان از پروژه آیت الله وحید بهبهانی حمایت میکنم مشروط بر اینکه موارد مورد اشکال در قرارداد پیمانکار این طرح اصلاح شود و امور به صورت قانونی صورت پذیرد.


  تاریخ انتشار: ۰۲:۳۸:۰۳ | یکشنبه, ۲۲ / فروردین / ۱۳۹۵ فریدون قنواتی بهبهان
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.