Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه بهبهان :

  بعضی ها خوابگزار اعظم شده اند و امام را به دلخواه تعریف میکنند/ روز به روز تحریم و تهدید بیشتر میشود / ما نمی ترسیم ، کسانی که میترسند فکری به حال خودشان کنند

  عصر بهبهان : حجت الاسلام والمسلمین ابوعلی اظهار داشت : تعریف و تفسیر امام اولا و رسما با وارث و یادگار ایشان یعنی مقام معظم رهبری است و الحق که ایشان مجدانه تفسیر و تعریف کردند ، بنابراین کسانی که یار امام بودند ، همراه امام بودند حق ندارند امام را وارونه به مردم معرفی کنند .


  به گزارش عصر بهبهان حجت الاسلام  والمسلمین عبدالرضا ابوعلی  خطیب  نماز جمعه امروز بهبهان در خطبه‌های نماز جمعه  با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره سیره امام خمینی(ره) در مراسم سالگرد ارتحال امام، اظهار داشت: خداوند بعد از رحلت امام خمینی(ره)، نعمت مقام معظم رهبری را به ما ایرانیان عطا فرمود ، امروز از امام عزیز انقلاب و ولایت به یادگار مانده است که باید اینها قدر دانست .


  وی افزود : کسانی که توفیق حضور در مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی را در 14 خرداد داشته اند و به بیانات بسیار ارزنده مقام معظم رهبری گوش داده اند ، توصیه میشود باز هم مطالعه کنند و آنهایی که گوش نداده اند لازم است ببینند و مطالعه کنند چرا که سخنان بسیار ارزنده ای بود .


  خطیب جمعه بهبهان با اشاره به تدبیر مقام معظم رهبری در خصوص مطرح کردن مسئله " تحریف امام " تصریح کرد : رهبر معظم انقلاب در سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به مسئله تحریف امام پرداختند که تدبیر عالمانه ای بود ، از آنجایی که امام معیار حرکت ملت ایران بوده است متاسفانه امروز عده ای با خاطره گویی و تعریف بد از ایشان سعی در معرفی امام بزرگوار دارند که البته این معرفی شایسته امام نیست ، لذا هم  شرعا و هم منطقا کسی حق ندارد امام را تحریف کند .


  حجت الاسلام ابوعلی تاکید کرد : تعریف و تفسیر امام اولا و رسما  با وارث و یادگار ایشان یعنی مقام معظم رهبری است و الحق که ایشان مجدانه تفسیر و تعریف کردند ، بنابراین کسانی که یار امام بودند ، همراه امام بودند حق ندارند امام را وارونه به مردم معرفی کنند .


  وی عنوان کرد : در این شرایط حساس همه نگاهها باید متوجه ولایت باشد ، امروز عده ای خوابگزار اعظم شده اند و به دلخواه امام را تعریف میکنند و بدتر از آن حتی امام را لیبرال معرفی میکنند ، لذا در این شرایط رهبر معظم انقلاب این موضوع ارزنده یعنی مسئله تحریف امام را انتخاب و به خوبی ادا کردند تا برای شناخت امام ، اصول و مبانی فکری ایشان که همان اسلام ناب محمدی است را بیشتر بشناسیم .


  حجت الاسلام ابوعلی ابراز داشت : وزیر وزرای میلیاردی هیچ گاه در انقلاب امام جای نداشتند چرا که اینها طعم فقر و مشکلات را نچشیده اند بنابراین نمی توانند به مردم خدمت کنند .


   امام جمعه بهبهان گریزی هم به مذاکرات هسته ای زد و اذعان داشت : در مذاکرات هسته ای بنا بود هم تحریم برداشته شود و هم تهدید ها کمتر شود ، اما همه میبینید که روز به روز تحریم ها بیشتر شده است و تهدید ها افزایش پیدا کرده است و این در حالی است که آنها ادعا دارند در صورت  توافق باید با دانشمندان هسته ای مصاحبه کنیم و از تاسیسات هسته ای بازرسی شود ، آیا تهدید بالاتر از این وجود دارد .

  خطیب جمعه بهبهان در پایان خاطر نشان کرد : عده ای در داخل از تهدیدات آمریکا میترسند که خطاب به آنها میگویم ، ما از تهدیدها نمی ترسیم ، اگر شما میترسید فکری به حال خودتان بکنید .


  تاریخ انتشار: ۱۳:۴۹:۲۹ | جمعه, ۱۵ / خرداد / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.