Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • یادداشت/

  چرا رهبری باید از خودشان مایه بگذارند و بگویند من اجازه نمی دهم؟؟

  عصر بهبهان : علی تنهاست و ذوالفقار در دست در خندق ولایت فقیه که دور تا دور ایران را و حتی جبهه مقاومت را گرفته رو به عمرو بن عبدود زمانه رجز میخواند ولی فقط ازخودش مایه میگذارد ٬ گویی که برخی لشکریانش چشم به دست دشمن دارند ٬ برخی ترسیده اند ٬ برخی روضه سکوت گرفته اند و...


  کسی که موقع یاری رهبرش در خواب باشد ٬ زیر لگد دشمن بیدار میشود.
  حضرت امام علی (ع)


  کدام خواب چشمانمان را اینچنین در خود فرو برده که فریادهای ( هل من ناصر ینصرنی) رهبرمان را نمیشنویم؟؟
  کجایند کسانی که فریاد میزنند ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند؟؟؟
  علی زمانه تنهاست ٬ پس شما کجایید؟؟
  آیا باید زیر لگد دشمن از خواب غفلت بیدار شویم ؟؟ 
    کدامین دست ها حافظه تاریخی مارا پاک کرده اند که ندای بصیرت افزایی پیرجماران را یادمان برده اند؟؟


      بصیرت از دیدگاه امام خمینی(ره)

     من باز می گویم همه مسئولان نظام و مردم ایران باید بدانند که غرب و شرق تا شما را از هویت اسلامی تان - به خیال خام خودشان - بیرون نبرند ،آرام نخواهند نشست . نه از ارتباط با متجاوزان خشنود شوید و نه از قطع ارتباط با آنان رنجور ، همیشه با بصیرت و با چشمانی باز به دشمنان خیره شوید و آنان را آرام نگذارید که اگر آرام گذارید ، لحظه ای آرامتان نمی گذارند. 


  بازهم رهبری ((فریاد أین عمار؟؟)) سر دهند؟عمار به بصیرت افزایی معروف است وای به روزی که بگویند: أین عباس؟؟
  چرا رهبری باید از خودشان مایه بگذارند و بگویند من اجازه نمی دهم؟؟
  چرا لفظ ایشان از اجازه ندهید به اجازه نمی دهم تغییر کرده است؟آیا دروازه خیبر را بازهم تنهایی بردوش بکشند؟؟
  آیا علتش جز بی بصیرتی و بی تحرکی ماست؟
  علی تنهاست و ذوالفقار در دست در خندق ولایت فقیه که دور تا دور ایران را و حتی جبهه مقاومت را گرفته رو به عمرو بن عبدود زمانه رجز میخواند ولی فقط ازخودش مایه میگزارد ٬  گویی که برخی لشکریانش چشم به دست دشمن دارند ٬ برخی ترسیده اند ٬ برخی روضه سکوت گرفته اند و...
  شیطان بزرگ که تا دیروز برای شروع مذاکرات چشم به بیانات رهبری داشتند و منتظر صدور اجازه ایشان برای نشست ها بود ٬ امروز گستاخانه وبا صراحت به صحبت ها و مواضع ایشان بی توجهی میکند!!
  دلیل این گستاخی آیا جز در یاری نکردن رهبرمعظممان از سوی برخی خواص بی بصیرت و عوامل داخلیست؟؟
  بی اعتنایی غرب به مواضع رهبرمان ریشه در بی اعتنایی داخلی به بیانات ایشان دارد .حالا باید دید کجاها فرمان رهبری انجام نگرفته است؟

  کجاها از دستور صریح رهبری سرپیچی شده یا عده ای شانه خالی کرده اند؟؟
  عده ای به دستور عمل نکرده اند و عده ای هم در برابر این سرپیچی از دستور سکوت کرده اند ما جزء کدام دسته ایم؟؟آیا پیگیر مطالبات رهبرمان بوده ایم ؟؟
  چرا روز به روزخواسته های شیطان بزرگ بیشتر میشوند؟؟ چرا تهدید؟ چرا زیاده خواهی؟ وصدها چرای دیگر...
  در پشت پرده ی ((من اجازه نمی دهم)) هزاران مفهوم گنجانده شده که چاره همه آن ها بیداری و بصیرت عمارگونه و استقامتی مالک اشتر وار هست.
  ملت باید هوشیار باشند این روزها مواضع مخالف و زاویه دار با بیانات رهبری فقط ازبیرون شنیده نمیشوند و شدت داخلی این گستاخی ها طرف غربی را هم گستاخ تر کرده است.
  عده ای با اظهارات چندپهلو سعی دارند رهبری را در تقابل با ملت بگذارند و شکست سیاست های غلط خود را به سمت ایشان متمایل کنند.

  رهبرفرزانه نیز همیشه منتظر نخبگان ٬ جوانان ٬ نسل بیدار وآحاد ملت میمانند تا از حق و حقوق ایرانی -اسلامی خود دفاع کنند و استقلال میهنمان حفظ شود و آن هنگام که اقشار مختلف ساکت باشند ٬ رهبری از خود مایه میگذارند و اینچنین بدخواهان ایشان به برخی اهداف خود می رسند.

  وقت آن شده که دراین پیچ بزرگ تاریخی فاصله میان شعار تا عمل را به صفربرسانیم و علی را چون کوفیان تنها نگذاریم ٬ هم صدا با ایشان مطالبه گری کنیم و در مقابل زیادی خواهی ها بایستیم .
  دیگر حسرت نخوریم که از جوانان پیرخمین نبودیم ، این روزها جنگ به مراتب سخت تری هست که نیاز هست در کناررهبری فرزانه مان  همت و بابایی و دوران و آوینی و چمران و... آماده رزم باشند.

  روزگاری نرسد که شرمنده شهدا و امامشان باشیم ، رهبرمان را چون سپاه امام حسن (ع) تنها نگذاریم !
  یادمان باشد این دشمن همان است که درآندلس دریای خون به راه انداخت ٬ مسلمانان بوسنی را به خاک و خون کشید ٬ عراق ٬سوریه ٬ لبنان ویمن را نابود میکند و حاشیه نشین های خلیج فارس را در جاهلیت مدرن دفن میکند ٬ منطقه در تب وتاب است ٬ فتنه ها از هرطریق درحال انتشار هستند ٬ آنانکه خواب آلودند له میشوند ٬ آنانکه دست به سمت دشمن دراز کردند دستشان قطع میشود و پیروز کسانی هستند که به ریسمان الهی چنگ بزنند ٬  چشم وگوششان باز باشد و بر توان داخلی متکی باشند.
  ای کسانی که ایمان آورده اید یهود و نصاررابه دوستی باخود برمگزنید که آنها خود دوست یکدیگرند ٬ وهرکس از شما ایشان را به دوستی باخود برگزیند در زمره آنهاست و خدا ستمکاران راهدایت نمیکند (آیه ۵۱ سوره مائده)
  امیداست که روزی مشمول بیت زیر نباشیم :


  به یزدان ٬ که گر ما خرد داشتیم
  کجا این سرانجام بد داشتیم

                               حمزه دستیار

  تاریخ انتشار: ۱۰:۱۹:۰۳ | چهارشنبه, ۶ / خرداد / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.