Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه :

  انقلاب ایران لیبرال دموکراسی غرب را محو کرد / عده ای اکنون به آلاف و الوفی رسیدند اما به زیردستان توجهی ندارند / کسانی که قانون را زیر سوال میبرند صلاحیت خود را از کجا آورده اند !

  عصر بهبهان : حجت الاسلام ابوعلی تاکید کرد : در بهمن 57 شرق مکتب خود را به رخ جهانیان کشید و با این گفتمان مرگ لیبرال دموکراسی و نظام مادی گری غربی را اعلام کردند ، از این روست که استکبار جهانی با ایران اسلامی دشمنی اش را علنی کرد.


  به گزارش عصر بهبهان ، حجت الاسلام والمسلمین ابوعلی در خطبه های امروز نمازجمعه بهبهان با اشاره به شکل گیری انقلاب اسلامی ایران و تاثیر آن بر نظام های حاکم کشورهای دنیا اظهار کرد : با ظهور انقلاب ایران بسیاری از نظام های منطقه و دنیا تحت تاثیر گفتمان اسلام قرار گرفتند به طوری که این واقعه بزرگ تاریخ بشریت را دگرگون کرد و نقطه عطفی در همه دوران تاریخ به شمار می آید.


  وی افزود : در بهمن 57 شرق مکتب خود را به رخ جهانیان کشید و با این گفتمان مرگ لیبرال دموکراسی و نظام مادی گری غربی را اعلام کردند ، از این روست که استکبار جهانی با ایران اسلامی دشمنی اش را علنی کرد.


  امام جمعه بهبهان تصریح کرد : امروز کسانی هستند که از آرمان های امام و انقلاب فاصله گرفته اند و میخواهند دیگران را نیز با خود همراه کنند اینها میخواهند روح لیبرال دموکراسی  را در ایران زنده کنند و نظام غرب را پیاده کنند اما نمی دانند گرفتاری غربی ها از وجود همین روح حاکم بر جوامع غربی است.


  حجت الاسلام ابوعلی با تاکید بر مداومت در راه امام و پایبندی به آرمان های انقلاب در شرایط کنونی عنوان کرد : تمامی رفتار و گفته های امام بر اساس اسلام  و اندیشه های انقلاب اسلامی بود و خواستار از بین بردن فقر و محرومیت زدایی بود ، امام هدفش خدمت به مستضعفین بود نه مانند عده ای نوکیسه که به آلاف و الوفی رسیدند حال به زیردستان توجهی ندارند.


  خطیب جمعه بهبهان با مهم خواندن مسئله احترام به قانون اساسی از سوی همه آحاد ملت و مسئولان ابراز کرد :  قانون اساسی بر اساس چارچوب نظام مرجعی را برای تایید صلاحیت افرادی که داوطلب انتخابات هستند تعیین کرده است و اینکه امروز شورای نگهبان عده ای را رد یا تایید صلاحیت میکند در واقع یک کمک بزرگ به ملت است تا اصلح را انتخاب نمایند چرا که برخی از مردم به طور قطع همه افراد را نمی شناسند.


  حجت الاسلام ابوعلی با انتقاد شدید از اظهارات ساختار شکنانه برخی خواص نسبت به قانون و نظام متذکر شد : در روزهای اخیر برخی ها نوک پیکان تخریب ها را تیز تر کردند و با زیر سوال بردن قانون نوشته اند ، صلاحیت کسی که اشبه به امام است را تایید نمیکنند ، باید گفت شما صلاحیت خود را از کجا آورده اید ؟ یا در جایی گفته اند " چه کسی به شما اجازه داده است که در مقام قضاوت بنشینید ، تریبون و اسلحه در اختیار داشته باشید ، صدا و سیما در اختیار شما باشد " مسلما مشخص است که این تخریب ها مستقمیما هدفش تضعیف قانون است که البته مردم این نوع تخریبها را بر علیه یک نهاد قانونی نخواهند پذیرفت.      وی در پایان گفت : فتنه قبلی نیز بر اثر همین قانون گریزی ها و تخریب نهادهای قانونی شکل گرفت که امروز نیز عده ای دارند به این مسئله دامن می زنند.

  تاریخ انتشار: ۱۸:۵۰:۳۳ | جمعه, ۱۶ / بهمن / ۱۳۹۴ نمازجمعه بهبهان
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.