Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • صبح امروز /

  تودیع و معارفه رئیس دانشگاه بهبهان برگزار شد / تصاویر

  عصر بهبهان : صبح امروز دکتر سید نژاد بصورت رسمی طی حکمی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان سرپرست جدید دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان معرفی شد.


  به گزارش عصر بهبهان به نقل از روابط عمومی دانشگاه خاتم النبیاء ، صبح امروز دکتر سید نژاد بصورت رسمی طی حکمی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان سرپرست جدید دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان معرفی شد.

  مراسم تودیع و معارفه سرپرست دانشگاه صنعتی بهبهان  پیش از ظهر امروز با حضور مسئولین کشوری ،استانی و شهری در آمفی‌تئاتر دانشگاه برگزار شد .

  دکتر محمد روشن معاون پارلمانی وزیر علوم ، دکتر زراء نژاد رئیس مشاوران استاندار خوزستان، دکتر رعایائی سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز، حاج آقا شفیعی مسئول دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان،محمد باقر شریعتی نماینده شهرستان،مهندس ملک خدائی فرماندار شهرستان ،مسئولین ادارت شهر ،اعضای هیئت علمی،پرسنل و دانشجویان دانشگاه از حاضران در این مراسم بودند.

  حاج آقا شفیعی  در ابتدای این مراسم با بیان کلام پیامبر اکرم به دستیابی مردان پارس به علم حتی در ثریا افزود که هم اکنون به برکت نظام مقدس اسلامی آمار دانشجویان ما از مرز 4 میلیون و 600 نفر هم متجاوز شده است.وی از مشارکت علمی بالا همزمان با بیرون آمدن آموزش عالی از انحصار سخن گفته  و هر فردی که در حال تلاش و تحصیل علم باشد را یک مجاهد در راه علم نام برد.

  ملک خدایی فرماندار شهرستان  نیز با اشاره به لزوم ارتباط تنگاتنگ فرمانداری و دانشگاه به دکتر سید نژاد یادآوری نمود که از شناخت محیط اطراف خود غفلت نکند و تعامل سازنده ای با دستگاه های اجرایی شهرستان داشته باشد .وی از حاشیه و حاشیه سازی بعنوان سم مهلکی در عدم نیل به ارتقاء علمی و رضایت افکار عمومی نام برد و صمیمانه درخواست نمود که دانشگاه از حاشیه ها دوری گزیند.

  دکتر سید نژاد سرپرست دانشگاه در ابتدای سخنان خود با تبریک اعیاد و تسلیت فاجعه منا  از زحمات روسای پیشین دانشگاه منجمله دکتر توکلی تشکرنموده و برنامه های  خود برای توسعه دانشگاه را ارائه نمود.ایشان مهم ترین مشکلات پیش روی خود را منابع مالی عنوان نمود و با توجه به نسبت تعداد دانشجو به هیئت علمی و کارمند ،خواستار حمایت های مالی وزارت شد.ارتقاء اعضای هیئت علمی و درآمد زائی از دیگر اهدافی بود که ایشان در سخنان خود به آن اشاره نمودند.

  دکتر شریعتی نماینده شهرستان نیز با تشکر از اقدامات انجام گرفته در دوره های قبل علی الخصوص دکتر توکلی برای دکتر سید نژاد نیز آرزوی موفقیت نمود.وی از عقب ماندگی بهبهان نسبت به سایر شهرهای استان اشاره نمود و به تجلیل از خدماتی پرداخت که خیر بزرگ حاج محمد جعفر بهبهانیان در این شهرستان بنا نموده است .ایشان ضمن اعلام اینکه 85 درصد این دانشگاه توسط خیر ساخته شده است از وزیر علوم تقاضای حمایت های ویژه ای نسبت به دانشگاه نمود.شریعتی در فرازی از سخنان خود به سرانجام برجام در مجلس  نیز اشاره نمود که به خواست مردم و در این فضای تلطیف شده مطمئنا با رای بالایی به نتیجه خواهد رسید.

  دکتر روشن نیز در سخنان خود از زحمات دکتر توکلی تشکر نموده و خواستار ادامه حمایت های مسئولین حاضر در مراسم  از آموزش عالی استان شد.ایشان مهم ترین عامل پیشرفت را تدوین سند چشم انداز توسعه دانشگاه دانسته و ضمن برشمردن مراتب علمی و اخلاقی دکتر سید نژاد ، ایشان را از گزینه های مناسب جهت مدیریت این دانشگاه معرفی نمود .وی با اشاره به ارتقاء جایگاه علمی ایران در موسسات علمی بین المللی و همچنین مقام دومی در میان کشورهای عضو جنبش عدم تعهد خواستار گام نهادن دانشگاه در این مسیر رشد  شد .

  در پایان این مراسم حکم سرپرستی دانشگاه از سوی دکتر روشن به دکتر سیدنژاد اعطا گردید.

  تاریخ انتشار: ۱۷:۳۵:۳۵ | دوشنبه, ۱۳ / مهر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.