Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • درد دل های یک شهروند کوتاه قامت /

  به رئیس جمهور نامه نوشتم ، جوابم را نداد / مسئولان انجمن حمایت از کوتاه قامتان ایجاد کنند/ به خاطر کوتاهی قد دولت به من کار نمی دهد

  عصر بهبهان : سوال من این است ، آیا باید به دلیل کوتاهی قامت از داشتن یک زندگی بدون مشکل بی بهره باشم ونتوانم هزینه های زندگی ام را از راه شغل تامین کنم.


  عصر بهبهان : گزارش امروز برخلاف سوژه های تکراری و متداول رسانه های دیداری ،از درد دل های شاهین 24 ساله از اردبیل حکایت دارد که به سبب کوتاهی قد مورد بی مهری مسئولان استان و کشور قرار گرفت.


  شاهین شب گذشته طی تماسی عاجزانه خواست تا با انعکاس این خبر ، تلنگری به مسئولان مربوطه وارد شود تا از وضعیت دشوار این روزهایش باخبر شوند .


  این شهروند اردبیلی در ابتدا اینگونه خود را معرفی میکند :

  اینجانب شاهین فرزانه فرزند حبیب متولد 1370 از استان اردبیل هستم که به خاطر مشکلات معیشتی در مضیقه هستم اما مسئولین به خاطر کوتاهی قدم از اشتغال من خودداری میکنند.


  شاهین ادامه می دهد : مادرم را سالهای گذشته از دست دادم و در این مدت پدرم خرج زندگی ما را متحمل شده است و چون این شرایط برای ما سخت است تصمیم گرفتم به مسئولان نامه بنویسم تا شاید وضعیت مرا درک کنند اما به رئیس جمهور ، رئیس مجلس ، استاندار ،فرماندار و نماینده اردبیل نامه نوشتم که هیچ پاسخی دریافت نکردم.


  او میگوید : سوال من این است ، آیا باید به دلیل کوتاهی قامت از داشتن یک زندگی بدون مشکل بی بهره باشم ونتوانم هزینه های زندگی ام را از راه شغل تامین کنم.


  شاهین در پایان از مسئولان استان اردبیل خواستار رسیدگی به وضعیت خود و امثال خود شد و پیشنهاد داد تا با ایجاد انجمن حمایت از کوتاه قامتان مانند شهر تهران مشکلات را مرتفع نمایند.

   
    

  تاریخ انتشار: ۱۸:۵۵:۰۷ | دوشنبه, ۲۵ / آبان / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.