Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • محکومان فتنه ۸۸ با حضور در دانشگاه ها به نشر اکاذیب می پردازند

  عصر بهبهان : دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شوشترگفت: دانشگاه محل خود سازی و محلی برای آموزش و آماده سازی مدیران آینده انقلاب است.


  به گزارش عصربهبهان ،علی فرجی درگفت و گو باشوشترروزدرخصوص حضور فتنه گران دردانشگاه شهیدچمران اهواز اظهار داشت:با توجه به این که دانشگاه ها پشتوانه نظام هستند اما معاندان نظام،مجرمین ومحکومین  فتنه ۸۸ کسانی که در مقابل نظام ایستادند در دانشگاه ها حضور پیدا می کنند.

  وی با اشاره به افرادی که ازسوی قوه قضایی در رابطه با فتنه ۸۸ به چندین سال حبس محکوم شدند و توسط افراد بی بصیرت برای سخنرانی به دانشگاه ها دعوت می شوند افزود: محکومان فتنه ۸۸ با حضور خود در دانشگاه به نشر اکاذیب و متشنج کردن اذعان عمومی برای رسیدن به اهداف پلیدشان که همان بر اندازی نظام اسلامی است،می پردازند.

   ضرب و شتم دانشجویان بدلیل حمایت از دو محکوم فتنه ۸۸ در دانشگاه شهید چمران اهواز

  فرجی،در روز دانشجو آذرمنصوری و جهانبخش خانجانی دو مجرم و محکوم فتنه ۸۸ به دانشگاه شهید چمران اهواز دعوت می شوند و مورد حمایت قرارمی گیرند اشاره کرد و گفت: این فتنه گران با استقبال استاندار به دانشگاه شهید چمران رفته و جو دانشگاه را متشنج کرده تا جایی که تعدادی از دانشجویان بی گناه توسط حراست دانشگاه و افرادبی بصیرت مورد ضرب و شتم قرارگرفته و راهی بیمارستان شدند.

  دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شوشتر ضمن محکوم کردن حضور فتنه گران در دانشگاه شهید چمران اهواز خاطرنشان کرد: عاملانی که باعث حضور فتنه گران در دانشگاه ها شدند بدانند که این کار آنها بی جواب نخواهند ماند و افرادبی بصیرت باید متوجه شوند که مرتکب چه اشتباهی شده اند.

  تاریخ انتشار: ۱۱:۳۱:۱۳ | پنجشنبه, ۱۹ / آذر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.