Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • احتمال محرومیت تیم والیبال شهرداری ارومیه در رقابت های لیگ برتر

  عصر بهبهان : تیم والیبال شهرداری ارومیه در آستانه محرومیت از ادامه رقابتهای لیگ برتر والیبال در دور رفت، قرار گرفت.  احتمال محرومیت تیم والیبال شهرداری ارومیه در رقابت های لیگ برتر  خبرهای شنیده از فدراسیون والیبال و والیبالی های استان حکایت از آن دارد مدیریت باشگاه شهرداری ارومیه برای هزینه ورودیه تیم والیبال شهرداری ارومیه جهت شرکت در مسابقات لیگ برتر کشور به جای پرداخت پول نقد به حساب فدراسیون از چک برای اینکار استفاده کرده است اما تا به امروز که 9 هفته از رقابتهای لیگ برتر می گذرد هنوز این چک پاس نشده و فدراسیون والیبال در حرکتی عجیب برای وصول این چک اقدام کرده است و طی نامه ای اعلام نموده که چنانچه تا قبل از بازی مقابل تیم جواهری گنبد مبلغ فوق وصول نشود تیم والیبال شهرداری ارومیه را از ادامه مسابقات محروم و با نتیجه سه بر صفر به نفع حریفان بازنده خواهد شد.

  اما مورد دیگر شکایت حمید ساداتی یکی از مربیان با سابقه والیبال استان که در باشگاه شهرداری فعالیت می کرد، است که با قضیه ای مشابه و عدم وصول مطالبات خود اقدام به شکایت از باشگاه شهرداری ارومیه نموده  و در این راستا در تاریخ شانزدهم آذر کمیته انضباطی فدراسیون والیبال تشکیل جلسه خواهد داد.

  با این اوصاف باید گفت گل بود و به سبزه هم آراسته شد.

  اما به واقع چرا باید باشگاهی همچون شهرداری که از بیت المال هزینه می شود و به جای صرف مبالغ برای ورزش همگانی و ترویج امکان ورزشی با مدیریت ابهام آمیز چنین مشکلاتی پیش آورده است. باید مدیران و متولیان شهرداری ارومیه پای کار آیند تا بیش از این ورزش ارومیه به قهقرا نرود و باعث تخریب آینده ورزشی این شهر نشود.

  باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی در این باشگاه رخ خواهد داد.

  تاریخ انتشار: ۱۱:۳۶:۵۱ | جمعه, ۱۳ / آذر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.