Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  اهمال در عدم بروز رسانی پرتال فرمانداری و شورای شهر !

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : پرتال های اطلاع رسانی ادارات شهرستان بهبهان از جمله فرمانداری و شورای شهر که نقش بسزایی در ایجاد فضای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی از فعالیت های دستگاههای اجرایی دارند همچنان در حالت انفعال بسر میبرند.


  به گزارش خبرنگار وبگردی عصر بهبهان ، در پی درخواست مخاطبان محترم و از آنجا که در شرایط فعلی کشور ، جهان و نیاز شهرستان بهبهان ،فضای مجازی از جایگاه ویژه برخوردار است، به طوری که امروزه ابعاد گستره آن در زندگی فردی و اجتماعی انسانها نقش بسزایی را ایفا می کند و تلاش عزیزان مسئول وب سایت های ادارات شهرستان را طلب می کند.

  متاسفانه وضعیت وب سایت های ادارات شهرستان بهبهان نامطلوب و بروز رسانی آنها هر چند ماه یکبار انجام می شود.

   

  این در حالی است که سایت شهرداری با پوشش فعالیت های مختلف از سایر ادارات در این زمینه پیشی گرفته است  ، اما جای سوال دارد که چرا فرمانداری با وجود گستردگی حوزه فعالیت های اجرایی و نظارتی هم چنان به وضعیت کنونی رضایت داده است.

   

  در تصویر زیر آخرین خبر در پرتال مربوط به فرمانداری شهرستان بهبهان در پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان به چشم میخورد که مربوط به تودیع و معارفه شهردار است.

  همچنین آخرین بروز رسانی پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر که مربوط به چند انتصاب در فرمانداری بود ، مدتهاست که فاقد اخبار و اطلاعیه به کار خود ادامه می دهد.

  لزوم رسیدگی به پایگاههای اطلاع رسانی ادارات شهرستان امری غیر قابل اهمال است چرا که مردم نیازمند آگاهی و رصد کردن امورات مسئولین خود در شرایط کنونی هستند لذا باید در این خصوص تصمیمی جدی اتخاذ گردد.


  تاریخ انتشار: ۰۷:۲۹:۴۹ | پنجشنبه, ۲۰ / فروردین / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.