Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  چرخ فلکی که دیگر نمی چرخد ، پارک هایی که دیگر محل استراحت نیست / جولان معتادان و افراد سودجو در پارک های بهبهان !

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : زمانی شهر بهبهان را با پارک ها و شهر بازی هایش میشناختند و مردم شهرستانهای همجوار برای تفریح این نقاط را برمیگزیدند ، صفایی داشت وقتی بزرگترین چرخ فلک شهر در پارک قائم میچرخید اما...


  به گزارش عصر بهبهان ، طبیعت انسان همیشه سرسبزی و خرمی را می پسندد ، امروز اگر به شهرهای دور دست سفر میکنید اولین جایی که برای استراحت و اسکان انتخاب میکنید مسلما پارک ها و فضای سبز است ، چرا که روح و روان انسان برای سرزندگی نیازمند هوای سالم به تبع داشتن درختان و فضای سبز آن شهر است.


  زمانی شهر بهبهان را با پارک ها و شهر بازی هایش میشناختند و مردم شهرستانهای همجوار برای تفریح این نقاط را برمیگزیدند ، صفایی داشت وقتی بزرگترین چرخ فلک شهر در پارک قائم میچرخید اما معلوم نیست چه شد که به یکباره آن همه طراوت و سر سبزی و شور حضور مردم در پارک ها و فضای سبز دیگر در شهر موج نمی زند و گویی که شهروندان چهاردیواری خانه ها را به حضور در پارک ها ترجیح داده اند دلیل چه میتواند باشد.


  فراموش نمیکنیم پارک های بعثت ، قائم ،آزادگان ، نرگس ، شهید آباد مملو بود از خانواده هایی که با همراه داشتن کودکان خود بخش زیادی از وقت خود را صرف در پارک ها میکردند و شور و هیجانی به پا بود ،  اما متاسفانه امروز پارک های بهبهان مملو شده از انسان های متخلف و معتادانی که سرسبزی و طراوت این فضا ها را با آتش زدن چوب درختان و انبار کردن ضایعات ناشی از استعمال مواد افیونی به نابودی کشاندند و هیچ مسئولی در این زمینه اقدامی جهت پیشگیری از گسترش این آسیب اجتماعی نکرده است.


  شما اگر ناخواسته یک بار به پارک نرگس بهبهان مراجعه کردید ، بلا شک متهم هستید به انجام عمل استفاده از مواد مخدر و این مسئله از چشم هیچ کس هم پوشیده نیست و از آنجایی که این محل در جوار پایانه مسافربری شهرستان قرار دارد مکان امنی برای داد وستد سوداگران مرگ شده است .


  مسئولین محترم !، مدیران دستگاههای اجرایی و فرهنگی میبایست به جای ورود به مسائل سیاسی و ارائه گزارشات آنچنانی ، این درد را دریابند و چاره ای بیاندیشند ، تا این معضل فراگیر نشده است تدبیری نمایند ، نکند به جای واکاوی و بررسی ابعاد شکل گیری این پدیده شوم و پیدا کردن راه حل پیشگیری از گسترش آن ، منتقد درج این گونه اخبار در این پایگاه خبری باشید و مدام در جلسات بگویید که این رسانه در صدد کاشت بذر ناامیدی و ایجاد فضایی پر تنش در شهرستان است که اگر این گونه باشد باید فاتحه آزادی بیان را در این شهر واند.


  مشکل کاملا جدی است و تا چشم می بیند مکان های تفریح و استراحت خانواده هایی که پس از یک هفته کاری به قصد تنوع حال و هوا بیرون می زنند متاسفانه پر شده از افرادی که مخل نظم و آسایش هستند و تا امکان دارد هنجار شکنی را پیشه میکنند اما دستگاههای نظارتی کجا هستند ؟ ، برای اینکه به عمق قضیه پی ببرید و صدق ادعای نگارنده خبر روشن گردد یک نظر سنجی مردمی در محل تفریحی سد شهداء ، جاده شیرعلی ، ورودی شهر و پارک های داخل راه بیاندازید خواهید دید که بیراه نگفته ایم ، پس آستانه تحمل خود را بالا ببرید و برای یک بار هم که شده درد مردم این شهر را احساس کنید.
   
  به امید اینکه فرماندار ، شورای اسلامی شهر ، نماینده مردم در مجلس و دیگر نهادهای دخیل در این امر اقدامی عاجل اتخاذ نمایند.


  تاریخ انتشار: ۰۸:۰۳:۱۲ | دوشنبه, ۱۷ / فروردین / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.