Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • یادداشت مدیر مسئول :

  زدودن غبار از چهره پلید فتنه گران رسالت توست یا غبار زدایی از سیمای خوزستان مظلوم؟!

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : میگویند رسانه های خوزستان شلوغش کردند ، حالا مگر چه شده است ، یک گرد و غباری آمد و رفت ، اینکه تازگی ندارد ! آیا حق داشتن هوایی سالم و نفسی راحت زیاده خواهی است ؟


  به گزارش رهیاب نیوز به نقل از عصر بهبهان  :

  می گویند رسانه های خوزستان شلوغش کردند ، حالا مگر چه شده است ، یک گرد و غباری آمد و رفت ، اینکه تازگی ندارد !

   


  از همان ابتدای دولت فخیمه اعتدال گرا بنا را بر عدم رعایت عدالت سیاسی گذاشتند ، نشون به این نشون که در انتخاب وزرای کابینه نگاهی عدالت محور به دیگر استانها نشده بود  این شد که امروز همه چیز دارد فدای یک استان میشود .

  وقتی نمایندگان و رسانه های خوزستان فریاد مظلومیت و محرومیت سر دادند ، گفتند چه خبر است ، این همه هیاهو برای چه هست ؟

  خب آب کارون برای شما زیاد است ،  افزایش بودجه خوزستان کار اشتباهی بوده است و باید کاهش یابد ، گرد و غبار هم چیز جدیدی نیست و همه خوزستانیها با اون اخت شدند ، مهم این است که اگر به تهران برسد باید کاری کرد !

  مردم خوزستان که مثل همیشه قانع به کمترین ها بودند ، دلشان خوش بود که حداقل در طوفان گرد و غبار حداقل کسی می آمد و از نزدیک درد آنها را می فهمید ، اما غافل از آنکه رییس جمهورشان در حال رونمایی از چند کتاب است و رییس محیط زیست هم در حال رایزنی برای رفع حصر سران فتنه است !

  اما با همین چند حنجره غبار نشسته صدایی برآمد تا دولت بفهمد کسانی در سرزمینی که روزی زیر بمب باران های موشک ها و خمپاره های دشمن بودند فریاد بر اوردند ، وزیرشان آمد و خود به عینه تلخی روزگار را بر رخسار مرد خوزستانی دید اما چرا آنکه باید می آمد نیامد ؟ مگر چه مسئله ای مهم تر از اینکه خوزستان در حال سقوط بوده است ، تنفس دیگر ممکن نبود ، جوانان و شهروندان به دلیل عدم دید کافی در مسیر جاده ها  تلف شده بودند ، بیمارستانها یکی پس از دیگری میزبان بیماران تنگی نفس بود !

  اما شاید نفس پدر و مادر شهیدی که در اثر ریزش شدید ریزگردها  به شماره افتاد ، جسم ضعیف و سالم دانش آموزی که باید فرسنگ ها مسیر خانه و مدرسه را بپیماید و اسیر ریزگردها شده بود برای خانم رئیس مهم نبود ، چرا که مهم نفس سردمداران خائن به ملت ، فتنه گران مغضوب شده بود و دیگر هیچ ....

  باز هم میگویید خوزستان شلوغش کرده است ، بازهم میگویید چرا این همه ناله میکنید ؟

  مگر نه این است که سران فتنه به ملت و نظام و انقلاب ضربه زده و خیانت کرده اند ؟

  مگر نه این است پشت به دیده بان نظام و امام خود کرده اند ؟

  خون شهیدان فتنه به گردن چه کسی است ؟ خانم ابتکار شما به گردن خواهید گرفت ؟ مگر صدای پدر شهید فتنه را نشنیدید که گفت : سران فتنه در خون فرزندم شریک هستند و تا قیامت از آنها نخواهم گذشت .

  پس چه شده است به جای اینکه گرد و غبار از چهره مردم مظلوم خوزستان بزدایید ، به فکر زدودن غبار از چهره پلید فتنه گران هستید ؟

  کمی تامل کنید ، به جای اینکه از مرد محروم خوزستانی دلجویی کنید ، نمک بر زخمش نپاشید و در جواب خبرنگار نگویید ؛ برای اینکه گرد و غبار رفع شود ، با فشار این تکمه مسئله حل میشود !!!

   

  در آخر به عنوان یک خوزستانی رنجور میگویم درست است از منظر شما حیات گربه سانان از حیات هزاران زن و مرد این استان مهم تر است ، اما حداقل اگر کاری نمیکنید نمک به زخممان نپاشید .


  سید تاج الدین ایزدگشب

  تاریخ انتشار: ۰۹:۲۲:۴۳ | چهارشنبه, ۶ / اسفند / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.