Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • عصر بهبهان گزارش می دهد /

  " پول زور " صدای صاحبان مسکن مهر بهبهان را در آورد /پای پیمانکار بر خرخره متقاضیان مسکن مهر / مردم : نهادهای قانونی به داد ما برسند !

  عصر بهبهان : برخی متقاضیان مسکن مهر ادعا دارند که برای دریافت واحدشان تسویه حساب کامل کرده اند، اما متقاضیان درخواست مبلغ اضافه تر دارند حال موضوع اینجاست که پیمانکار می تواند به صورت مستقیم هزینه دریافت کند؟!


   به گزارش خبرنگار عصر بهبهان ، موضوع مسکن مهر چند سالی است که نقل محافل عام و خاص شده است به طوری که صاحبان آن به جای آنکه به راحتی و با اشتیاق در آن خانه ها نفس بکشند در حال  دست و پنجه نرم کردن با مشکلات زیادی هستند.


  این در حالی است که مسئولان ذی ربط با وعده و وعیدهای مکرر ادعا دارند که با رفع موانع دیگر آب در دل صاحبان مسکن مهر تکان نخواهد خورد.


  بر این اساس اگر پای درد و دل این افراد بنشینیم همه از مشکلات زیر ساختی، کمبود امکانات رفاهی و نبود حمایت های اساسی گله و شکایت دارند زیرا دست به دست هم داده اند و موانعی رابرای این قشر محروم رقم زده اند و وعده های دولت هم در این زمینه سرخرمنی بوده است.


  اما اگر از همه این موارد چشم پوشی کنیم پای رونمایی یک مشکل دیگر به میان می آید زیرا که پیمانکاران با چشم پوشی نسبت به مبلغ اولیه قرارداد  اولیه در عین بی پولی متقاضیان جیب آنان را نشانه گرفته اند.  براساس این گزارش و طبق تماس های گرفته شده  برخی افراد ادعا کردند که بعد از تسویه حساب کامل، برخی پیمانکارن پا بر خرخره شان گذاشته اند و درخواست هزینه اضافه تر از مبلغ قرارداد را دارند که یک گام بزرگ و بسیار دشواری برای خانه دار کردن افرادی که سال هاست رویای خانه دار شدن را در سر می پرورانند به وجود آورده اند
  .
  ***اعتراض ساکنان مسکن مهر بهبهان به افزایش قیمت  افراد ساکن در برخی تعاونی های مسکن مهر بهبهان  از معترضان افزایش قیمت مجدد مسکن مهر هستند ، در همین راستا فردی که دارای یک واحد 66 متری است می گوید در 23 شهریور سال 92 به طور کامل تسویه حساب صورت گرفته اما از سوی پیمانکار اضافه مبلغ خورده است.  یکی ازساکنان این منطقه با بیان اینکه واحد را سال 92 با تسویه حساب کامل تحویل گرفته اظهار داشت: در حال حاضر از سوی پیمانکار اخطاریه می آید و وکیل گرفته و نامه آن را پیوست کرده  و می گوید که این متقاضیان هنوز بدهکار هستند.
    این فرد ادامه داد: وام 25 میلیونی بانک مسکن هم در سال 87 پرداخت شد که 12 میلیون آن را نقد و مابقی را به صورت اقساط پرداخت می کنم.  . وی تصریح کرد: زمانی که واحد را دریافت کردم حدود دو میلیون تومان هم جهت تعمیرات آن هزینه کردم  با این حال تاکنون هیچ نهاد قانونی و نظارتی در جهت رفع این مشکل بزرگ گامی برنداشته است تا پیمانکاران این پروژه ها براحتی و با در دست داشتن اسناد به ظاهر قانونی خون به دل صاحبان مسکن مهر در این شهرستان نمایند.
  در همین رابطه جمعی از ساکنان مسکن مهر چند تعاونی مذکور در ارتباط با این پایگاه خبری خواستار پیگیری جدی از سوی مسئولین مربوطه شدند و با اعلام اینکه هیچ گونه پولی برای بهانه های نابجای کارفرما ندارند از مراجع قانونی درخواست کردند مسئله را به صورت جدی پیگیری نمایند.
  تاریخ انتشار: ۲۱:۳۴:۰۴ | جمعه, ۲۰ / فروردین / ۱۳۹۵ مسکن مهر بهبهان
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.