Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 2
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • زهرخندی به بداخلاقی های سیاسی و انتخاباتی/

  تیم تخریبگر سیاسی برای عملیات ویژه در بهبهان دست به کار شد!

  عصر بهبهان : با توجه به اینکه هرکس یک رسانه هوشمند دارد و افراد در شرایط احساسی و عاطفی فضای انتخابات قرار می‌گیرند، شتاب‌زدگی و اجباری که در انتشار اطلاعات وجود دارد باعث می‌شود که هر نوع اطلاعاتی با کمترین ارزیابی در فضای سیاسی و اجتماعی پخش شود.


  به گزارش عصر بهبهان ، فضاهای مجازی با وجود اینکه تبلیغات‌های انتخاباتی را آسان و کم‌هزینه کرده، اما به بسیاری از بداخلاقی‌های انتخاباتی دامن زده و از شور و هیجان همیشگی در روزهای انتخاباتی کاسته است.

   

  در شبکه‌های اجتماعی از جمله تلگرام، ساختن گروه‌های مختلف در راستای انتخابات مجلس شورای اسلامی و ساختن گروه‌های هواداران کاندیداهای مورد نظر، فقط راهی برای تخریب، شایعه و توهین به کاندیداها از سوی هواداران هر کاندیدا میسر شده است.

   

   

  ارائه لیست‌های مختلف در گروه‌ها و تخریب و شایعه از سوی هواداران کاندیداهای مورد نظر، فقط سبب گسترش بداخلاقی‌های انتخاباتی می‌شود و از شکل‌گیری انتخابات سالم جلوگیری می‌کند.

   

  کاندیداهایی که هنوز در خوف و رجای پیروزی هستند، در رسانه‌های مختلف نوشتاری و فضای مجازی،  پیروزی خود را اعلام می‌کنند و به هواداران امیدواری می‌دهند که به فعالیت تبلیغاتی انتخاباتی ادامه دهند.

   

  در چند سال اخیر و در آستانه انتخابات تیمی سازماندهی شده موسوم به تخریب گران سیاسی در بهبهان با بهره گیری از اطلاعات دست کاری شده به صورت هدفمند اقدام به تخریب چهره های سیاسی غیر مطبوع جریان خود و ایجاد تشنج در فضای رسانه  ای و اکنون فضای مجازی کرده اند.  حرکتی مسبوق به سابقه که در سالهای گذشته نیز شاهد این چنین رفتارهایی از سوی این مهاجمان بودیم و شاید در کمتر شهرستانی از استان خوزستان چنین امواج مخربی در چنین سطح گسترده ای بر علیه برخی چهره ها در آستانه انتخابات مشاهده شود ، به هر حال تاکنون این تیم تخریبگر تا حدودی توانستند به اهداف سیاسی خود برسند اما براستی این افراد وامدار کدام جریان سیاسی هستند که اینچنین به خود اجازه رفتارهای خارج از شئون و اخلاق اجتماعی می دهند.


  متاسفانه این تعداد افراد پا را از دایره تخریب چهره حقوقی فرد فراتر گذاشته و دامنه تخریب ها را به سمت خانواده وبستگان تعمیم داده است به طوری که با سندسازی های نا معتبر محل زندگی ، اصل و نسب همسر این شخص را نیز به معرکه سیاسی کشانده است تا با استفاده از اهرم های زشت و ضد اخلاقی مسیر رسیدن به اهداف شوم خود را فراهم نمایند . اما تاریخ نشان داده است کسی که بی بهانه مورد تخریب سودگران قرار بگیرد نه تنها تنزل جایگاه پیدا نمیکند بلکه نزد مردم ترفیع شخصیت پیدا خواهد کرد.


  با این حال برخی هوادار نماها که تعدادشان هم کم نیست بهتر است با پیش گرفتن اسلوب اخلاق مدارانه از نامزد مورد حمایت خود در مرحله دوم انتخابات این حوزه انتخابیه پشتیبانی معنوی نمایند و ا زهر گونه تخریب هایی که در آینده نزدیک گریبان آنها را خواهد گرفت پرهیز نمایند .  

  تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰:۴۱ | شنبه, ۱۵ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C2

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.