Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 3
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  سر درگمی اصلاحات بهبهان در اجماع بر یک نامزد واحد !

  عصر بهبهان : شنیده می شود در روزهای گذشته مجمع مشورتی اصلاح طلبان خوزستان در جلسه ای محرمانه باز هم نتوانستند به نتیجه مطلوب و دلخواه خود برای اجماع بر یک کاندیدای واحد دست یابند.


  به گزارش عصر بهبهان ، اصلاح‌طلبان براي انتخابات پيش‌رو تدارك ويژه‌اي ديده‌اند و مي‌خواهند به هر طريقي شده تنها با يك ليست سراسري حاميان گفتمان اصلاحات را پاي صندوق‌هاي راي بياورند تا با تشكيل مجلسي مرکب از نماینده های مطلوب خود باری دیگر در عرصه سیاسی کشور رخ نشان دهند اما آنها در هفته‌هاي اخير با تشكيل شوراي سياستگذاري نتوانستند يك گام ديگر به سوي ائتلاف بزرگ بردارند.


  در بهبهان بازار شایعات داغ است و روزی نیست که یک نفر را به عنوان نامزد واحد مورد وثوق اصلاح طلبان معرفی و پس از مدتی تکذیب نکنند در این میان اما برخی از نامزدهای اصلاح طلبی که در صحنه حضور دارند از برخی گمانه زنی ها در خصوص اجماع بر یک کاندیدای واحد به شدت نگران هستند و هیچ گاه خود را در جایگاه کناره گیری و یا ائتلاف به سود حزب یا فرد دیگری نمی بینند.  تاکنون بیش از 4 تن از نامزدهای کنونی حوزه انتخابیه بهبهان به عنوان گزینه نهایی شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان خوزستان معرفی شده است که به افرادی چون شریعتی، راهداری ، کشت زر و اشتری لرکی میتوان اشاره کرد هر چند که این افراد تاکنون به صراحت موضع سیاسی خود را مشخص نکرده اند اما آنچه که از شرایط کنونی مشهود است فرد مورد نظر احتمالا  از بین گزینه های فوق باشد.


  هر چند که اجماع اصلاح طلبان هیچ گاه نمیتواند تعیین کننده نتیجه انتخابات بهبهان باشد چرا که آرا این حزب در این حوزه انتخابیه بین اسامی ذکر شده کاملا تقسیم میشود لهذا معادلات این جناح در این شهر کاملا بهم میخورد حال آنکه افرادی چون سالاری و ضرغامی از مقبولیت نسبتا خوبی در این طیف برخوردار هستند و نتیجتا کار برای حدس و گمان های زود هنگام صعب میشود.


  با این حال علیرغم تاکید چهره های مطرح اصلاحات در بهبهان به نظر می رسد سه طیف کارگزار ، اصلاحات و اعتدال هیچ گاه حاضر به سنت شکنی نخواهند شد و اجماع را برای رسیدن به اهداف سیاسی خود برنخواهند گزید لذا همان گونه که در سطوح بالاتر یعنی در استانها و پایتخت نیز قضیه به همین منوال به قوت خود باقی مانده است همچنان سردرگمی ها در این جناح برای رسیدن به یک کاندیدای واحد وجود دارد.


  البته در اردوگاه مستقل ها و اصولگرایان مسئله چندان رضایت بخش نیست و پیش بینی ها از تقسیم محسوس آرا در این جناح حکایت دارد  و باید منتظر بود و دید در آینده تغییرات ملموسی رقم خواهد خورد یا خیر .    

  تاریخ انتشار: ۱۴:۲۴:۵۳ | یکشنبه, ۲۵ / بهمن / ۱۳۹۴ اصلاح طلبان بهبهان
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C3

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.