Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • معاون سیاسی سپاه پاسداران در اهواز:

  نظام جمهوری اسلامی به فتنه گران باج نمی دهد/عده ای با اعلام نگرانی از حصر سران فتنه به دنبال کاسبی هستند

  عصر بهبهان : معاون سیاسی سپاه با اشاره به دیپلماسی غرب در برابر ایران گفت: هدف اصلی آنان تغییر باورهای مقاومت ساز و مولد و جایگزینی ارزش های لیبرالی در کشور است.


  به گزارش عصر بهبهان ،  رهیاب، رسول سنایی راد معاون سیاسی سپاه پاسداران در گفتگو با اهواز نوین درخصوص حضور برخی محکومین فتنه در دانشگاه ها اظهار کرد: مسأله فتنه خط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران است زیرا اقدام فتنه گران در سال ۸۸ به وجهه نظام خدشه وارد کرد امروز نیز برخی فعالان سیاسی بدنبال کاسبی و بهره برداری سیاسی از این ماجرا هستند.

  وی افزود: برخی از افراد نگران حصر سران فتنه نیستند بلکه صرفا بدنبال ابزاری برای تحریک حامیان احتمالی آنان و یا فشار بر نظام جمهوری در راستای باج گیری های سیاسی هستند اما باید بدانند که در اوج فعالیت فتنه گران که با فریب عده ای را به خیابان ها کشانده و ایجاد آشوب کردند، نظام به آنها باج نداد و اکنون که ازآن ماجرا گذشته و چهره واقعی آنان برای مردم روشن شده است قطعا نمی توانند به اهداف خود دست یابند.

  سنایی راد با اشاره به حمایت برخی مسئولان از حضور فتنه گران در محافل علمی و اجتماعی تأکید کرد: برخی افراد با نگاه فرصت طلبانه بدنبال منافع خود هستند و گمان می کنند با خودشیرینی می توانند از جریان های سیاسی امتیاز کسب کنند.

  معاون سیاسی سپاه پاسداران بابیان اینکه نباید فرصت مظلوم نمایی به ظالمان را داد، یادآور شد: نیروهای دلسوز نظام باید با هوشمندی کامل مانع از تحقق نقشه های فتنه گران شوند. ظالمان به نظام درحالی برچسب تقلب در انتخابات را زدند که خود بعدها بر نیت پلید خود اعتراف کردند اکنون نیز با فضا سازی بدنبال مظلوم نمایی و جلب توجه هستند.

  وی درخصوص نفوذ فرهنگی دشمن در کشور خاطر نشان کرد: هدف غرب و در رأس آنان آمریکا از دیپلماسی با ایران تأثیر گذاری بر افکار عمومی ملت است و اگر موفق به تغییر باورهای عمومی مردم شوند به هدف خود دست یافته اند.زیرا هدف اصلی آنان تغییر باورهای مقاومت ساز و مولد و جایگزینی ارزش های لیبرالی در کشور است.

  سنایی راد در ادامه افزود: تمام تلاش های آمریکا سلطه بر جمهوری اسلامی ایران است و در این راه به گونه ای اقدام می کند که بسیاری از افراد حتی متوجه این سلطه نخواهند شد به همین جهت مقام معظم رهبری بیش از همه بر نفوذ فرهنگی تأکید دارند.

  وی با اشاره به نقش کشور ترکیه در حمایت از داعش بیان کرد: کشور ترکیه از چندین جبهه در حال حمایت از گروه داعش است از سویی تسلیحات و تدارکات داعش توسط ترکیه تأمین و از سوی دیگر بخشی از مجروحان داعشی برای مداوا به مراکز درمانی این کشور فرستاده می شوند و از همه مهم تر امروزه برای همگان روشن است که بخش عظیمی از درآمدهای داعش از فروش نفت کشورهای عراق و سوریه می باشد که با واسطه گری ترکیه به فروش می رسد.

  معاون سیاسی سپاه با بیان اینکه کشور ترکیه دچار توهم قدرت شده است، افزود: هدف ترکیه از بی ثباتی در منطقه ایجاد زمینه برای تحقق ایده نئو عثمانیز(عثمانی جدید) است تا با اشغال کشورهای همسایه ،حکومتی تحت سیطره خود بوجود آورد و در این راه از گروه های تروریستی استفاده می کند اما در آینده همین گروه ها در کشور ترکیه زمینه ایجاد بحران می شوند مانند کشور پاکستان که روزی مهد پرورش گروه های تروریستی بود و امروز خود تبدیل به مرکز بحران و ناامنی شده است.

  تاریخ انتشار: ۱۰:۱۰:۰۷ | یکشنبه, ۲۹ / آذر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.