Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  موحد اگر یه ذره وجدان داشت نمی آمد / خودکشی کرد !

  عصر بهبهان : این روحانیت عالیقدر در ویدئوی کوتاهی به حضور مجدد موحد در رقابت های انتخاباتی کهگیلویه بزرگ اشاره می کند و می گوید : اگر چنانچه یه ذره ، یه ذره وجدان در وجودش باشه نباید بیاید و اگر هم آمد که خودکشیه. یعنی حقیقتا مثل اینکه خودکشیه که بیاید و رسما روبروی من بایستد.


  به گزارش عصر بهبهان ، حامی سنتی و همیشگی سید " محمد موحد " نماینده اسبق شهرستانهای "کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده " در مجلس شورای اسلامی حضور مجدد وی را در رقابت های انتخاباتی کهگیلویه بزرگ قدرنشناسی و ناسپاسی از خود می داند.

  به گزارش "عصردنا " ، "میراحمد تقوی" حامی اصلی موحد و روحانیت ذی نفوذ منطقه کهگیلویه بزرگ بشدت از حضور مجدد موحد در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ ناراضی است تا جایی که آن را خودکشی برای او (موحد ) عنوان می کند.

  این روحانیت عالیقدر در ویدئوی کوتاهی به حضور مجدد موحد در رقابت های انتخاباتی کهگیلویه بزرگ اشاره می کند و می گوید : اگر چنانچه یه ذره ، یه ذره وجدان در وجودش باشه نباید بیاید و اگر هم آمد که خودکشیه. یعنی حقیقتا مثل اینکه خودکشیه که بیاید و رسما روبروی من بایستد.

  موحد همواره مورد حمایت میراحمد تقوی بوده است و بدون شک حمایت های وی در کسب موفقیت ها و پیروزی موحد در رقابت های مختلف انتخاباتی ماندگار بوده است .

  در این دوره از رقابت های انتخاباتی ، دکتر "مصطفی تقوی" فرزند آمیراحمد تقوی از مدتها قبل برای شرکت در انتخابات اعلام حضور کرده بود و موحد در تهران ثبت نام کرد .

  موحد که دور قبل نتوانست از فیلتر شورای نگهبان بگذرد این بار اما در تهران توانست تایید صلاحیت شود تا تلاش ها برای تغییر حوزه انتخابیه وی آغاز شود .

  حامی سنتی و دیرین موحد اما انتظار داشت به پاس قدرشناسی از حمایت های بیدریغ سالیان گذشته از وی ، این بار نماینده پرسابقه کهگیلویه و بهبهان به نفع فرزند پزوهشگرش کنار بکشد اما موحد پس از تایید صلاحیت و تنها ساعاتی قبل از اعلام رسمی تایید سردار " عدل هاشمی " در کانال تلگرامش خبر از تغییر حوزه انتخابیه از تهران به کهگیلویه داد .

  این تصمیم موحد هرچند سبب خوشحالی حامیان سنتی اش شد اما اثرات منفی هم در جامعه داشت که مهمترین آن همین واکنش آمیرمحمد تقوی است که آن را به خودکشی تشبیه کرده است !

  تاریخ انتشار: ۱۹:۴۹:۰۶ | شنبه, ۱۷ / بهمن / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.