Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • واکنش بازیگر سینما به هشدار شدید رهبری به عربستان

  عصر بهبهان : دانیال عبادی نظرات جالبی درخصوص تأثیرات هشدار شدید اللحن رهبرمعظم انقلاب به آل سعود دارد.


  دانیال عبادی بازیگر سینما، تلویزیون گفت: فاجعه منا بسیار تأسف برانگیز بود. من در مطالعه علل این فاجعه متوجه شدم که یکی از ورودی ها منا براثر خودخواهی شاهزاده عربستان بسته شده واین فاجعه به وجود آمده است. شما توجه داشته باشید که یک فرد خودخواه برای ورود به سرزمین منا ، آنجا را غرق به خون کردو جان هزاران نفر را گرفت.

   

  وی افزود: بسیاری از دوستان من دراین فاجعه نزدیکان خود را از دست داده اند. این درحالی است که شاهزاده عربستان بدون هیچ عذرخواهی با قباحت تمام این فاجعه را به بار آورده است.

   

  وی ادامه داد: برای من جای تعجب بود که آیا مسئولان عربی نمی دانستند که با بستن یک ورودی به روی خیل عظیم جمعیت، این فاجعه بوجود می آید. به واقع نمی توانم این اشتباه را هضم کنم و باید بگویم من افرادی را می شناسم که مفقود هستند و هنوز پیکر آنها شناسایی نشده است.

   

  وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری عنوان کرد: در هر کشوری وقتی یک مقام ارشد نسبت به یک موضوعی واکنش نشان می دهد بازخوردهای متفاوتی دارد چنانچه در این فاجعه هم دیدیم که تا وقتی مقام معظم رهبری نسبت به آن واکنش نشان نداده بودند مسئولان عربستانی حاضر به همکاری با ایران نبودند و با سخنان مقام معظم رهبری مسئولان عربستانی ترسیدند و به صورت فوری پیکرهای پاک حجاج ما را تحویل دادند و باید بگویم که سخنان  ایشان بسیار تأثیر گذار بود.

   

  بازیگر «غیر منتظره» خاطر نشان کرد: با توجه به اتفاقات پیش آمده و این حادثه تلخ باید تدابیری اندیشید که دیگر شاهد چنین اتفاقات تلخی نباشیم.

  تاریخ انتشار: ۰۷:۵۹:۰۶ | یکشنبه, ۱۹ / مهر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.