Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • آقای روحانی خون مردم فرانسه قرمز تر از مردم شیعه نیجریه است؟

  عصر بهبهان : دکتر روحانی که درکمتر از دو ساعت به نام ملت و ایران به فرنسوا اولاند تسلیت گفت، اینبار در سکوتی محص فرور رفته است.


  آقای روحانی خون مردم فرانسه قرمز تر از مردم شیعه نیجریه است؟
  شفت بعد از حملات تروریستی فرانسه ریس جمهوری کشورمان کمتر از ۲ساعت با تماس تلفنی این حادثه را به مردم و مسئولین آن کشور تسلیت گفت .

  این گونه رفتار جناب روحانی به عنوان حقوقدان و احترام گذاشتن به حقوق شهروندان قابل احترام است و نشان از اهمیت وی برای مردم دیگر مردم دنیا دارد .

  اما در چند روز گذشنه شاهد حمله تروریستی به جمعی از مسلمان و شیعیان نیجریه بودیم، که موجب شهادت و زخمی ۱۰۰ تن شد، پس از آن هم ارتش این کشور با حرکتی وحشیانه به خانه رهبر شیعیان این کشور حمله کرد و موجب شهادت بیش از ۳۰۰ تن دیگر از شیعیان  شد.

  اما نکته. جالب اینکه جالب توجه این است که دکتر روحانی که درکمتر از دو ساعت به نام ملت و ایران به فرنسوا اولاند تسلیت گفت، اینبار در سکوتی محص فرور رفته است.

  انگار اینترنت منزل آقای دکتر هم قطع شده و وی نمی تواند در صفحه توییتر خود چند کلمه ای بنویسد تا شاید ما فکر نکنیم خون مردم فرانسه که ایدز را به جان ملت ما انداختند از خون مردم مظلوم نیجریه که در دفاع از آرمان هایی که مورد سفارش امام و رهبری معظم انقلاب است قرمزتر است.

  تاریخ انتشار: ۱۰:۵۶:۳۲ | پنجشنبه, ۲۶ / آذر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.