Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • فکر نکنند دنبال پرسپولیس هستم

  عصر بهبهان : حامد لک که دوران خدمت سربازی خود را در تراکتورسازی به پایان رساند، حالا پیشنهادهایش را بررسی می کند تا بهترینش را انتخاب کند.  لک از آخرین شرایط خود می گوید و البته دو سالی که در تبریز گذراند.

  فکر نکنند دنبال پرسپولیس هستم
  من دیروز جایی رفتم که گویا در همسایگی باشگاه پرسپولیس قرار داشت. در مورد حضور من در این محل که خانه دوستم بود عده ای تیتر زده بودند بالا و پایین کردن لک در اطراف باشگاه و یا دور دور کردن دروازه بان تراکتورسازی! من نمی دانم چرا ولی اصلا بحث حضورم در پرسپولیس مطرح نیست و آقایان خیال شان راحت باشد. پرسپولیس گلر خوبی به نام سوشا مکانی دارد و من دوست صمیمی اش هستم. همه می دانند من به پرسپولیس علاقه دارم اما این دلیل نمی شود که آنها مرا جذب کنند. مربیگری سلیقه ای است و هواداران یک وقت فکر نکنند که من با این کار قصد دارم جایی برای خودم در پرسپولیس باز کنم. امیدوارم چنین طرز تفکری بین مردم وجود نداشته باشد. واقعا اینطور نیست و من هم پیشنهادی از پرسپولیس دریافت نکرده ام.

  مردم خیلی زود فراموشکار می شوند!
  من در این چند فصل اخیر همواره با تیمهایم به عناوین مختلف رسیده ام. تراکتورسازی را بعد از ۴۴ سال به اولین عنوان قهرمانی اش رساندیم. مردم یادشان نرود که من درون دروازه تراکتورسازی بودم و در ۴ بازی جام حذفی دروازه ام را بسته نگه داشتم. متاسفانه هواداران مرا زود فراموش کرده اند و هر جا می نشینند از من بد می گویند. قبول دارم که در فصل اخیر، حامد لک همیشگی نبودم اما فقط در چند بازی. چرا هواداران بازی هایی را نمی بینند که من خوب کار کردم و مانع شکست تراکتورسازی شدم؟ ۵ بازی بد بودم، ۲۵ بازی دیگر چطور؟ امیدوارم یادشان نرود که با ترکتورسازی به قهرمانی جام حذفی رسیدیم و امسال هم جزو مدعیان قهرمانی بودیم.

  همه دروازه بان ها روز خوب و بد دارند
  همه از من انتظار دارند که اشتباهی نکنم. گفتم که فصل جالبی را سپری نکردم و مشکلاتی باعث شد تا مثل همیشه نباشم. یک روز بحث پادگان رفتنم بوجود آمد و یک روز صحبت از کسر قراردادم. هر کاری می کردم نمی توانستم تمرکز کنم. همه اش فکرم روی این دو مساله بود. تلاشم را کردم اما باور کنید تمام دروازه بان های فوتبال ایران ، روز خوب و بد دارند. شما بروید و بازی های دروازه بان های تاپ فوتبال ایران را ببینید. همه اشتباه کرده اند اما نمی دانم چرا کاسه کوزه ها سر من شکسته شده و همه از من انتقاد می کنند. بخصوص هواداران تراکتورسازی که اینقدر زود مرا فراموش کرده اند!

  ۴ فصل فوق العاده کار کردم
  ۵،۶ فصل است که در لیگ حضور دارم. به جز فصلی که گذشت، در باقی فصل ها تعداد اشتباه های صد در صد و منجر به گل من در طول یک فصل، به دو هم نمی رسید. ۴ فصل را فوق العاده سپری کردم اما هیچ کس یادش نمی آید که من پای ثابت اردوهای تیم ملی بودم و کی روش در سه بازی از من در ترکیب استفاده کرد. با صبا ، تیمی که امکانات مناسبی نداشت عنوان بهترین تیم شهرستانی لیگ را بدست آوردیم و به آسیا صعود کردیم. یا همینطور با تراکتورسازی. این هم عادت برخی از مردم است که خیلی زود فراموشکار می شوند و نیمه خالی لیوان را می بینند.

  امیدوارم تراکتورسازی موفق باشد
  قراردادم با تراکتورسازی، دو فصل و به عنوان بازیکن سرباز بود. در مقایسه با بازیکنان سرباز دیگر، پول آنچنانی هم نگرفتم. الان هم قراردادم به پایان رسیده است. هیچ تماسی از سوی مسئولان باشگاه با من گرفته نشده و به نظر می رسد آنها دوست ندارند با من ادامه بدهند. دوست دارم با هر دروازه بانی که مد نظر دارند به توافق برسند و روزهای درخشانی را سپری کنند. مربیگری سلیقه ای است و من هم از این مساله اصلا ناراحت نیستم. فقط امیدوارم که تراکتورسازی موفق باشد.

  دو هفته دیگر قرارداد می بندم
  می خواهم به تیمی بروم که هم مدافعان آماده ای داشته باشد و هم برای قهرمانی تلاش کند. شاید بگویید مگر تیمی هم مانده؟ باید بگویم بله. من از یک تیم مدعی و البته چند تیم دیگر پیشنهاد دارم اما منتظر مانده ام تا بهترین تصمیم را بگیرم. دو دو تا چهار تا می کنم تا ببینم تیمهای مورد نظر با چه بازیکنانی به توافق می رسند. اگر تیم بعدی ام تهرانی باشد که شهرم است و چه بهتر. اگر هم شهرستانی باشد که مشکلی ندارم. دو سال را در تبریز سپری کردم و فقط منتظرم که در تیم بعدی ام خیلی چیزها را ثابت کنم.

  تاریخ انتشار: ۲۱:۲۱:۰۲ | شنبه, ۶ / تیر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.