Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه زیدون :

  تقوای سیاسی این است که کاندیداها به نفع کاندیدای اصلح کنار بروند

  عصر بهبهان : قائمی تاکید کرد:نامزدها باید خدا را در نظر بگیرند و بدانند هر چیزی که صبغه الهی داشته باشد باقی می‌ماند. طرفداران نیز باید اخلاق و ادب را رعایت کنند تا انتخابات با شکوهی داشته باشیم.


  به گزارش عصر بهبهان؛حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم قائمی در خطبه های نماز جمعه این هفته خود اظهار کرد: منافع ملی مورد توجه قرار گیرد و رقابت ها و درگیری های سیاسی به نفع کشور که در واقع نفع همه ما در آن است تمام شود.
  وی ادامه داد: افراد بی‌تقوا در صورتی که به موقعیت و قدرت سیاسی دست پیدا کنند، جامعه را به گمراهی، ضلالت و ناهنجاری می‌کشانند و سدّ عظیمی برای رشد و تعالی جامعه بوجود می‌آورند.
  امام جمعه سردشت زیدون افزود:تخریب کاندیداها در انتخابات نشان از نداشتن تقوای سیاسی است.
  قائمی خاطرنشان کرد:نامزدها باید خدا را در نظر بگیرند و بدانند هر چیزی که صبغه الهی داشته باشد باقی می‌ماند. طرفداران نیز باید اخلاق و ادب را رعایت کنند تا انتخابات با شکوهی داشته باشیم
  وی گفت: از مهمترین مولفه های ماندگاری انقلاب، حضور مردم در انتخابات است.
  امام جمعه سردشت زیدون اضافه کرد: رعایت قانون در تمام مراحل انتخابات از سوی مجریان، ناظران و نامزدها از دیگر موارد مورد تاکید است وبر این اساس هیچکس حق ندارد از حدود و قانون فراتر رود.
  قائمی ضمن اشاره به رفتار بد و دور از شان بعضی ها در مراسمات عروسی و فاتحه یادآور شد: چنین حرکاتی شایسته هیچ کس نیست و تاوان آن را خواهد داد.
  وی ضمن اشاره به کشته شدن یک نفر در روستای درونک در یک مراسم عروسی بر اثر اثابت گلوله افزود: این چنین مراسماتی و کارهایی گناه را به بار می آورد و مراقب باشید که گناه باعث فروپاشی زندگی شما نشود.

  تاریخ انتشار: ۲۳:۴۹:۱۴ | جمعه, ۲۳ / بهمن / ۱۳۹۴ امام جمعه زیدون
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.