Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  فالگوش های شنیدنی انتخاباتی از حوزه بهبهان !

  عصر بهبهان : رقابت نهایی میان گروه های اجماع حوزه بهبهان تا روز معرفی کاندیدای شاخص ادامه می یابد و ابتدا باید دید کدام کاندیدا به خود جرات مخالفت داده و با شیوه قدیمی قوم گرایی پیش خواهد رفت و سپس می توان دنبال چراهای دیگر گشت.


  به گزارش عصر بهبهان ، با مشخص شدن وضعیت نسبی صلاحیت ثبت نام کنندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی فاز جدیدی از طرح عملیاتی گروه های اجماع درحوزه بهبهان آغازخواهد شد.

  رقابت کاندیداهای تایید صلاحیت شده و در انتظار تعیین صلاحیت  و فعالیت اعضای اجماع چندان بی شباهت به برگزاری یک دوره مسابقات ورزشی نمی باشد.مرحله مقدماتی که طی مدت زمان طولانی تری انجام می شود ،سپس درمرحله حذفی برخی ها کنارمی روند و مرحله فینال به طور معمول با رقابت نهایی  به پایان می رسد.


  رقابت های این دوره مجلس در شهر بهبهان از بسیاری جهات چیزی شبیه به این فرمول است و چندی زودتر وقت آن می رسد تا کاندیداها درمرحله حذفی قراربگیرند.گروه های اجماع تا اکنون همه جوانب کلیات را بررسی کرده و رسیدگی به جزئیات کار را با نگاه خوشبینانه به آینده موکول کرده اند.زودتر از زمانی که فکرش را بکنید ماه دی با مشخص شدن صلاحیت ها اتمام یافته و سی روز بهمن ماه تعیین کننده خواهد بود.


  رقابت نهایی میان گروه های اجماع و تحرکات زیر پوستی نامزدها  حوزه انتخابیه بهبهان تا روز معرفی کاندیدای شاخص ادامه می یابد و ابتدا باید دید کدام کاندیدا به خود جرات مخالفت داده و با شیوه قدیمی قوم گرایی پیش خواهد رفت و سپس می توان دنبال چراهای دیگر گشت.

  الا ایحال با گذشت دو هفته از اعلام اسامی تعیین صلاحیت شده حوزه انتخابیه بهبهان از سوی هیات نظارت اقدامات برخی نامزدها از نکات قابل توجه این رقابت بزرگ سیاسی است.  اعتراض شدید لیدر نماینده سابق بهبهان به حضور یک نامزد مطرح

  پس از انکه زمزمه های حضور سید محمد موحد در بهبهان قوت گرفت و همچنان این موضوع در محافل سیاسی ادامه دارد ، یکی از افراد بانفوذ نزدیک به این نماینده به شدت از حضور یک نامزد مطرح در این حوزه انتخابیه انتقاد کرد و عنوان کرد : چرا به حوزه انتخابیه خود در کهگیلویه بر نمیگردد!

  گویا یکی از طرفداران این نامزد مطرح نیز در جواب گفتند : بهبهان و کهگیلویه از گذشته تا حال از لحاظ سیاسی و جغرافیایی یکی بودند.


  غیبت محسوس برخی کاندیداهای تایید نشده در نماز جمعه !


  در حالی که در بحبوحه روند بررسی صلاحیت های داوطلبان انتخابات همواره یک پای ثابت نماز جمعه شهرستان همین کاندیداهای مجلس بودند اما مدتی است پس از اعلام وضعیت تعیین صلاحیت ها خبری از حضورشان نیست.

  مسئله ای که به دقت از سوی مردم و نمازگزاران مورد اززیابی قرار گرفته است و می تواند در تصمیم گیری نهایی آنها تاثیر گذار باشد .

  این موضوع تنها می تواند این مفهوم را به اذهان متبادر کند که این تعداد از کاندیداها فقط و فقط حضورشان در نمازجمعه صرفا نگاه سیاسی به این امر معنوی بوده است.


    
   تردید " حسن کریمی " در آمدن یا نیامدن !


  حسن کریمی یکی از نامزدهای تایید شده از حوزه انتخابیه اهواز که به صراحت در گفتگو با این پایگاه خبری حضورش در بهبهان را تایید کرده است همچنان به صورت عملی و نمایان در قامت نامزدی این حوزه انتخابیه ظاهر نشده است.


  شنیده ها حاکی از آن است که وی همچنان منتظر تغییرات وضعیت کنونی کاندیداتوری حوزه انتخابیه بهبهان است که در صورت حضور نامزد همسوی خود صحنه را ترک نماید و یا در دیگر حوزه انتخابیه فعالیت نماید.

  کریمی که در حال حاضر به اقدامات انتخاباتی از جمله ایجاد صفحه شخصی هوادارن در فضای مجازی بسنده کرده است تاکنون به ضرس قاطع  از ادامه حضور سخن نگفته است.  موج انتشار پیام های مخرب در فضای مجازی در واکنش به حضور یک نامزد انتخاباتی


  پس از اعلام حضور یکی از نامزدها در حوزه انتخابیه بهبهان مطالبی حاوی افترا و تخریب در گروههای مختلف واتس آپ و باهدف ممانعت از حضوری وی به صورت گسترده منتشر شد که فضای سیاسی این روزها را تحت الشعاع خود قرار داده است.


  سخنرانی یک نامزد در مراسم عروسی همراه با موسیقی


  اما بشنوید از اقدام یکی از نامزدها که با حضور در ضیافت عروسی با قرار گرفتن در جایگاه خواننده مراسم دقایقی در مورد برنامه های انتخاباتی خود به سخنرانی پرداخت که تعجب همگان را برانگیخت.

  گفتنی است سخنرانی همراه با موزیک این نامزد انتخاباتی در یک مراسم عروسی  برای اولین بار در این حوزه انتخابیه رخ داده است .

  پس از اتمام سخنرانی خواننده نیز با تقدیر از این نامزد با یک آهنگ شاد وی را تا محل استقرار آقایان بدرقه کرد.


  وعده های شاخ دار یک نامزد در محفل طرفداران

  یکی از نامزدها بدون در نظر گرفتن محدودیت های نمایندگی مجلس و عدم آگاهی لازم نسبت به اختیارات نمانیده در جمع هواداران خود وعده اجرا شدن برنامه های داد که هیچگاه در حوزه کاری مجلس جایگاهی ندارد.

  در همین حال یک از هواداران نسبت به این وعده های غیر قابل اجرا اعتراض خود را نمایان کرد.

  البته دادن وعده های انتخاباتی یکی از اهرم های نوین نامزدهای انتخابات است که برخی از آن به عنوان یک حربه جهت کسب حداکثر آرا استفاده میکند.       

  تاریخ انتشار: ۱۳:۴۸:۲۷ | یکشنبه, ۱۱ / بهمن / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.