Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 3
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  سیدی قرار است چه چیزهایی را در آینده افشا کند !/ سخنان شب گذشته خطاب به کدام نامزد بود !

  عصر بهبهان : به نظر می رسد پرداختن به مسائل قومیتی در اثنای انتخابات بهبهان هیچ گاه نتوانسته به توسعه شهرستان کمک کند ، تجربیات گذشته نیز بر این مدعا صحه میگذارد لذا میطلبد نامزدهای انتخاباتی با اشرافیت مبسوط به تحولات شهرستان از تخریب پرهیز و مشکلات معیشتی مردم را سر لوحه برنامه های انتخاباتی خود قرار دهند.


  به گزارش عصر بهبهان ، سید هاشم سیدی نامزد حوزه انتخابیه بهبهان شب گذشته در بخشی از سخنرانی خود در جمع هواداران در واکنش به مطلب منسوب به یکی دیگز از نامزدهای این حوزه انتخابیه اظهار کرد : زمانی که حومه و روستاهای اطراف بهبهان از نعمت برق و گاز لوله کشی آب بهره مند بودند کهگیلویه فاقد این امکانات بود و بنده افتخار میکنم از لرهایی هستم که در بهبهان به دنیا آمده ام و جوانی ام را در این شهر بزرگ سپری کردم.


  وی در ادامه تصریح کرد : در اینجا اعلام میکنم در آینده پشت پرده برخی سیاست های این شهرستان را افشا خواهم کرد تا مردم از حقایق موجود آگاه شوند.


  این سخنان در حالی مطرح میشود که مطالبی منسوب به ضرغامی در فضای مجازی تحت عنوان " بهبهان زیر مجموعه کهگیلویه " بوده است بارها از سوی ستاد وی تکذیب شده بود اما همچنان واکنش ها به موضوع ادامه دارد.


  به نظر می رسد پرداختن به مسائل قومیتی در اثنای انتخابات بهبهان  هیچ گاه نتوانسته به توسعه شهرستان کمک کند ، تجربیات گذشته نیز بر این مدعا صحه میگذارد لذا میطلبد نامزدهای انتخاباتی با اشرافیت مبسوط به تحولات شهرستان از تخریب پرهیز و مشکلات معیشتی مردم را سر لوحه برنامه های انتخاباتی خود قرار دهند.


  الاایحال به این دو نامزد انتخابات که از قضا چهره های شناخته شده ای در بهبهان و استان هستند توصیه میشود از طرح مسائلی که حاوی عناصر رسوخ شونده در بدنه قومیت این دو حوزه مهم جنوب کشور است به جد خودداری نمایند .   

  تاریخ انتشار: ۱۲:۵۴:۱۹ | شنبه, ۱ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C3

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.