Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش ویژه عصر بهبهان /

  از دست بوسی مادر شهید توسط یک نامزد تا دیدار یک نامزد با داور مطرح کشور + عکس

  عصر بهبهان : پس از قطعیت تعیین صلاحیت کاندیداهای انتخابات بهبهان اتفاقات جالبی در فضای سیاسی و تبلیغاتی این شهر به وقوع پیوست که مرور انها خالی از لطف نیست.


  به گزارش عصر بهبهان ، در یکی از اتفاقات قابل توجه پس از اعلام نفرات مورد وثوق قانون اساسی و پیگیری نفرات جا مانده از کورس انتخابات بهبهان در مراجع قانونی صحنه های قابل تاملی در فضای سیاسی شهر رخ داده است .

  در یکی از این اتفاقات دست بوسی مادر سردار شهید دقایقی توسط یکی از نامزدهای حوزه انتخابیه ماهشهر ، امیدیه و هندیجان بنام (شیرانی) است که علاوه بر دریافت یک اسکناس متبرک ، اینگونه خود را برای رقابت در انتخابات مهیا کرده است  .  دیدار خداداد افشاریان داور مطرح فوتبال با علی مژدهی پور نامزد حوزه انتخابیه بهبهان یکی دیگر از اتفاقات جالب توجه این روزهای انتخابات است که البته تصویر معلوم نیست مربوط به حال است یا قبل از تایید صلاحیت .

  موج گسترده واکنش ها به خبر غیر موثق حضور محمد موحد نماینده سابق بهبهان در حوزه انتخابیه بهبهان و اغاجاری در فضای مجازی همچنان ادامه دارد که در این میان جمع کثیری از کاربران شبکه های اجتماعی حضور وی را در این حوزه یک فاجعه دوباره می دانند حال انکه هنوز این فرد حوزه انتخابیه خود را مشخص نکرده است.  نشر تصاویر اقدامات شریعتی نماینده کنونی بهبهان در کانال تلگرام منتسب به وی از دیگر این اتفاقات است که در یکی از این تصاویر حمایت قاطع نماینده بهبهان را از تصویب برجام در مجلس نشان می دهد.

  یکی دیگر از کاندیداهایی که عدم احراز صلاحیت وی اعلام شده است پس از مراجعه به استان معلوم شد که به دلیل عدم حضور در یک پست اجرایی و حقوقی عدم احراز وی اعمال شده است ، اکنون باید با تایید معتمدین شهرستان دوباره به کورس انتخابات شهر برگردد.  پس از مصاحبه حسن کریمی با عصر بهبهان ، مبنی بر حضور خود در حوزه انتخابیه بهبهان موج دیگری از واکنش ها از سوی برخی از نامزدها صورت گرفت که ادعا دارند وی قرار نشد پا به این حوزه انتخابیه بگذارد.  رد صلاحیت برخی چهره ها در شهرستان همچنان در فضای مجازی از سوی برخی هوادارن کاندیداها ادامه دارد در حالی که کاندیداها با ارسال پیام های گوناگونی از خوشتن داری و ایجاد فضای آرام سخن می رانند.


  شهروندان با کلیک بر روی لینک کانال تلگرام خبری در زیر می توانند اخرین اخبار سیاسی و تازه های انتخاباتی را دریافت نمایند.


  تاریخ انتشار: ۰۹:۰۸:۴۳ | سه شنبه, ۲۹ / دی / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.