Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  نفس عمیق 9 نامزد برای تصاحب یک کرسی در مجلس / آیا قطار رقابت بهبهان باز هم مسافر خواهد داشت !

  عصر بهبهان : پس از مدت زمانی نفس گیر بالاخره نامزدهای حوزه انتخابیه بهبهان در ساعات اولیه صبح امروز به صورت غیر رسمی اعلام و افراد رد صلاحیت و عدم احراز شده مقرر شد در موعد تعیین شده به دفاع از حقانیت خود بپردازند.


  به گزارش عصر بهبهان ، بر اساس آخرین آمار مورد وثوق مراجع رسمی 9 تن از 28 کاندیدای حوزه انتخابیه بهبهان از فیلتر شورای نگهبان عبور کردند تا خود را برای رقابتی نفس گیر آماده کنند.


  از آنجایی که در شرایط فعلی بنا را بر افزایش تعداد کنونی نامزدها  در ادامه روند تایید صلاحیت ها تا زمان شروع انتخابات میگذاریم لکن بحث را حول ماهیت و کف تعهد و تخصص 9 نفر تایید شده میچرخانیم با این نگاه که کدام یک از آنها میتواند برآورنده حدود اعلای مطالبات وخواست مردم بهبهان باشد.


  اگر به سوابق نامزدهای حاضر در صحنه انتخابات بهبهان نگاهی بیندازیم مشاهده میشود هر کدام فاکتورها و شاخصه های متفاوتی جهت تصاحب کرسی سبز بهارستان دارد و علی الظاهر هر یک از این نامزدها با در نظر گرفتن ظرفیت های بالقوه ، خود را شایسته رسیدن به این جایگاه مهم میداند.


  حال سوال اینجاست مردم کدام ویژگی ها را برای انتخاب یک نامزد اصلح در نظر میگیرند ،آیا دبدبه و کبکبه های تبلیغاتی و شعار های کلیشه ای را یا صداقت و حراست یک نامزد از رای مردم را در نظر میگیرند ، مسئله ای که این روزها مردم بهبهان باید به خوبی مدنظر قرار دهند تجربه ای است که باید از عملکرد نمایندگان ادوار گذشته کسب کنند تا به بهترین شکل از فضای موجود بهره برداری مثبت نمایند.


  اکنون که به یمن اقتدار نظام اسلامی و مدیریت داعیانه مقام معظم رهبری فضایی مملو از امنیت و امیدواری در کشور حاکم شده است این بار سوای از هرگونه وابستگی سیاسی به اصلح ترین افراد رای دهیم.       

  تاریخ انتشار: ۱۰:۲۲:۱۷ | یکشنبه, ۲۷ / دی / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.