Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 3
1 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  حضور کدام یک در بهبهان موثرتر بود " پور مخبر " یا " زیبا کلام "

  عصر بهبهان : نوع استقبال از حضور این دو چهره متمایز با وجود تفاوت قیاس شخصیتی توسط مردم بهبهان نشانگر آگاهی بیش از پیش انها در تحلیل مسائل سیاسی است.


  به گزارش عصر بهبهان ، حضور یک چهره سیاسی با عقبه شبه روشنفکری در حمایت از یک نامزد مورد وثوق جریان اصلاحات دربهبهان با اقبال قابل قبولی همراه نبود چرا که مردم نشان دادند با کسانی که مقابل نظام ایستاده اند همراهی نخواهند کرد .


  همانطور که قبلا  از صحبت های زیبا کلام مشاهده شد این فرد حد  و مرزی را برای سخنانش در نظر نمیگیرد و بدون توجه به ارزشها صحبت های خود را از تریبون یک دانشگاه جاری میکند.


  اظهاراتی چون ، مدیون بودن مردم به پوتین رضاشاه ، ادعای عدم تقلب در سال 88 و حمایت های فراوان از سران فتنه در تریبون های مختلف باعث شد تا مردم نسبت به دین زدایی این چهره سیاسی حساسیت نشان دهند و مردم شهید پرور بهبهان نیز با ممانعت از ادامه افاضات وی در مسجد جامع شهر جلوگیری کردند.

  باید گفت حضور این فرد در بهبهان هیچ گونه نفع سیاسی نداشته است چرا که هیچ جریانی در بهبهان موافق این دعوت نبود.


  در مقابل حضور هنر پیشه طنر سینما و تلویزیون در بهبهان شب گذشته موجی از شادی ونشاط را در بین مردم ایجاد کرد تا جایی که اکثر هواداران دیگر نامزدها با حضور در محل اجرای برنامه وی به نشاط هر چه بیشتر انتخابات افزودند.


  نوع استقبال از حضور این دو چهره  با وجود تفاوت قیاس شخصیتی  توسط  مردم بهبهان نشانگر آگاهی بیش از پیش انها در تحلیل مسائل سیاسی است. 

  تاریخ انتشار: ۱۰:۴۵:۲۲ | پنجشنبه, ۶ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C3

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.