Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 5
 • سینا عضو شورای شهر :

  از پروژه آیت الله وحید استقبال میکنیم اما باید بر اساس قانون باشد / قرارداد پیمانکار باید شفاف باشد / چرا شهرداری پروانه زمین های مردم را صادر نمیکند!

  عصر بهبهان : محمود سینا تاکید کرد : شورای شهر در واقع امانتدار مردم هستند و باید تلاش کنند تا در ادامه پروژه حق کسی در این میان از بین نرود بنابراین پیشنهاد میشود شهردار محترم در این خصوص حتما در حضور اعضای شورای شهر پاسخگو باشند.


  به گزارش عصر بهبهان ، محمود سینا عضو شورای اسلامی شهر بهبهان امروز در حاشیه نشست شورا در پاسخ به چگونگی روند اجرایی پروژه بزرگ خیابان آیت الله وحید بهبهانی اظهار کرد : همانطور که مقام معظم رهبری شعار امسال را اقدام و عمل نامگذاری کردند در همین راستا ما از طرح ها و پروژه های عمرانی استقبال میکنیم اما واقعیت امر این است که همه امور باید بر اساس قانون جلو برود تا در آینده با ایرادات کمتری مواجه شویم.  وی شفاف سازی در مورد قرارداد  پیمانکار و آخرین وضعیت سرمایه گذار این پروژه را از ضروریات دانست و افزود :  هنوز بنده به عنوان عضو شورای شهر از پیمانکار این پروژه اطلاعات چندانی در دست ندارم و از وضعیت قرارداد شهرداری با پیمانکار پروژه نیز اطلاعی ندارم چرا که هنوز شهرداری شفاف سازی نکرده است.  سینا ادامه داد : شورای شهر در واقع امانتدار مردم هستند و باید تلاش کنند تا در ادامه پروژه حق کسی در این میان از بین نرود بنابراین پیشنهاد میشود شهردار محترم در این خصوص حتما در حضور اعضای شورای شهر پاسخگو باشند.  عضو با سابقه شورای شهر با انتقاد از وضعیت اجاره و تعمیرات ماشین آلات شهرداری به بخش خصوصی اذعان کرد : واگذاری به بخش خصوصی کار خوبی است و ما مخالف نیستیم لکن باید مشخص شود چه کسی و به چه میزانی قرار است این کار را انجام دهد.


  وی ابراز کرد : چرا با وجود تفکیک اراضی حاشیه جاده زیدون و دانشکده منابع طبیعی (زمینهای دهملایی ) پروانه این زمین ها به مردم واگذار نشده است ، علیرغم اینکه شهردار قول مساعد دادند که گیر کار برطرف شده است لکن هنوز تعداد زیادی از مالکان موفق به دریافت پروانه نشده اند.


  محمود سینا ضمن قدر دانی از ابتکار شهردار در اعزام تدریجی پرسنل شهرداری به مشهد مقدس عنوان کرد : ما از کارهایی که موجب اعتماد سازی و رضایت مردم است خوشحال میشویم و استقبال هم میکنیم مثلا اعزام پرسنل شهرداری به مشهد مقدس که ابتکار خوبی است و جای تقدیر دارد اما آنجایی که قانون به عدالت اجرا نشود حرفمان را می زنیم.  خزانه دار شورای چهارم در پایان خاطر نشان کرد : ما بر اساس تعهد و تکلیفی که در برابر مردم داریم باید از حقشان دفاع کنیم و هیچ گونه دعوایی با کسی نداریم لذا باید همه مسائل برای مردم روشن شود تا در جریان عملکرد شورا و شهرداری قرار بگیرند.

  تاریخ انتشار: ۱۷:۴۸:۳۶ | شنبه, ۲۱ / فروردین / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.