Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  اجتماع اعتراضی اهالی بیدبلند و بیدزرد به کمبود آب جلوی فرمانداری بهبهان + عکس

  عصر بهبهان : جمعی از اهالی دو روستای بیدبلند و بیدزرد ساعتی پیش با اجتماع در جلوی درب فرمانداری خواستار رسیدگی به وضعیت نامناسب آب در این منطقه شدند.


  به گزارش عصر بهبهان ، کمبود و قطعی مکرر آب روستاهای بیدبلند ، بیدزرد و سایر نقاط تشان غربی مردم این منطقه را به فرمانداری شهرستان کشاند تا با اعتراض به وضعیت کنونی مدیریت آب و قطعی مکرر آن خواستار رسیدگی جدی از سوی مسئولین مربوطه شوند.


  سال گذشته بود که اهالی بخش تشان غربی  با ارسال نامه ای اعتراض آمیز به این پایگاه خبری از وضعیت آبرسانی به شدت انتقاد کردند که پس از انتشار خبر بحران آب در این منطقه مدیریت آب استان و شهرستان با حضور سایر مسئولین محلی در این بخش راهکارهای لازم جهت رفع مشکل مذکور را ارائه کردند و مقرر شد با برنامه ریزی مدون اقدامی اساسی در این خصوص اتخاذ شود.  اکنون پس از گذشت یک سال این مشکل همچنان به قوت خود باقی است و امروز پای مردم کشاورز و دامدار این روستاها را به فرمانداری کشاند تا اعتراض خود را علنی به مشکل موجود ابراز کنند .


  در این اجتماع اعتراضی که ساعتی پیش جلوی درب فرمانداری صورت گرفت ، بخشدار شهر تشان با حضور در جمع معترضان آخرین اقدامات مدیریت آب منطقه را تشریح کرد اما با اعتراض مردم مواجه شد که در پایان نمایندگان این اجتماع با حضور در دفتر فرماندار مشکل مذکور را با شخص فرماندار در میان گذاشتند.   

  تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲:۰۹ | چهارشنبه, ۲۶ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.